Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu
Seznamka Olomouc

Nejnovější inzeráty - Olomouc

Ahoj, pro život na vesnici hledám ženu do 49let sympatickou a příjemnou pro sebe a hodnou tetu pro mou princeznu.

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Běh
Turistika
Výlety
Cestování

Našla by se tu hezká žena , která již nechce být sama ?, Jsem po 14 létem vztahu a v životě bez dětí a partnerky je velké prázdno , , určitě nevadí pokud máš děti - v domečku je místa dost , , mám rád kolo , brusle, grilování, chození po horách, filmy rád poznám i tvé koníčky , , ,

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Příroda
Cestování
Vaření

Hello :) I am a nice and an educated guy who has moved recently to Olomouc from Norway. I am looking for a serious relationship starting as friends :)

MužVážně 40 let Olomouc

TOP  23.1.2020

Ahoj Menu ji se Jura Je mi 39 let sem zvesnice senice okr olomouc, rad poznám a seznámim se s milou , hodnou holkou postava tak akorát.Sem pracovitý a hodný. Zájmi jízda na kole , hudba, výlety a podobně.dite není překážkou.

ŽenaVážně 42 let Olomouc

TOP  23.1.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Fitness
Bruslení
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření
Zvířata

Hledám spřízněnou duši, kamaráda a muže, který by se mnou trávil volný čas, společné aktivity a vzájemně bychom se poznávali. Hledám vztah, ale ten musí někde a na základě něčeho začít. Na pohádky už nevěřím, ale třeba zůstaneme jen přátelé a třeba se z toho vyvine láska. Nikdy člověk neví, co bude. Rozhodně nehledám milence a pobavení na jednu noc. Zklamání už bylo dost a třeba se věrný, hodný a normální muž někde nachází a ozve se.

ŽenaVážně 64 let Olomouc

TOP  23.1.2020

Vážné přátelství. Nezadaný, nekuřák , pohodář.

ŽenaVážně 35 let Olomouc

TOP  23.1.2020

Hledám partnera se kterým mi bude dobře.

Nebavi te byt sama chces zas uzivat zivota plneho rozkose citit se dobre ze vedle sebe nekoho mas tak pisni a udelej neco pro sebe

MužVážně 55 let Olomouc

TOP  23.1.2020

muž -skoro 55r...187/90, SŠ strojař, nyní rentier, kutil domácí...sarkastický introvert, samorost, zcela single 100%tně, bez jakýchkoliv závazků(dospělé), , bydlím, jezdím atd...velký pohodář!!

MužVážně 40 let Olomouc

TOP  21.1.2020

Ahoj hledám seznámení Je mi 39 let sem zvesnice okr olomouc, a hledám holku milou , hodnou a postava tak akorát.sem hlavně pracovitý a hodný. Zájmi jízda na kole vylety, hudba , procházky. Menu ji se Jura.pokut i by ses ráda seznámila tak odepis.