Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu
Seznamka Olomouc

Nejnovější inzeráty - Olomouc

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Zdravím všechny nezadané slečny, dámy, ženy, svobodné maminky apod. Já sám samozřejmě taktéž svobodný, nezadaný, zatím bezdětný, zaměstnaný s vlastním autem, hledám partnerku na vážný vztah a založení rodiny. ( Jestli už máš dítě tak to určitě nevadí) určitě napiš. Děti mám moc rád. Tak zatím pa :)

Najdu dívku/slečnu/ženu na milé objímaní/mazlení/povídání? Na Tvém věku mi nezáleží. Jen by jsi měla být nekuřačka. Jsem myslím milý/hodný, spíše introvert zpočátku. Je mi 25. Dokončil jsem letos VŠ. Sportuji - především silniční kolo. Moc rád cestuji, pokud by bylo s kým.

Kdyby měla nějaká zábavná slečna zájem nechat se pozvat od zábavného, inteligentního VŠ, 188cm, na večeři, tak ať napíše. Za to nic nedáš, přinejhorším se najíš .... ale zdravě! Menší dítě mi nevadí. Já jsem svobodný, bezdětný, finančně ok.

I was born in Alexandria, Egypt, then I moved to Spain 2000 - 2012, now I am living in Olomouc 2013 - present. I like new cultures, traveling and sports. I trust in human values, well-being and science.

Ahoj je tu nějaká fajn žena z olomoucka která se chce seznámit a hledá vztah?odpověď pls s fotkou :)

Ahoj, hledám slečnu z Olomouckého kraje na společné trávení volného času.

Hezký den , tímto bych se chtěl pokusit najít rozumnou holku, dívku i maminku, která ví co chce a párty už má za sebou.. Jsem nyní tak nějak sám hlavně pracovně...Jsem spíše takový hodný, pohodový kluk, což se dnes už asi moc nenosí..... jen v okolí nemám toho štěstíčka, najít někoho fajn.Pokud jseš náhodou třeba také sama a hledáš hodnýho kluka , budu rád , když se ozveš, ve dvou je přeci život jen veselejší:).Vzhled nehraje roli , spíše dobré srdíčko, povaha. :).Foto potěší také tady mám své:)Jsem sám a není to úplně ideální stav.. Hledám ženu, parťačku pro všechno co může být ve dvou krásnější. Měla by jsi být cca do 48 let, postavy tak akorát z Olomouce a okolí. Jestli ti alespoň občas chybí přítomnost muže, určitě napiš :)

Hledá se nezadaná žena věkem 38-48 -ti let, postavy tak akorát :) která se taky cítí sama a chybí jí partner do života. Jsem z Olomouce, tak by jsi měla být nejlépe z blízkého okolí.

Najde se tu sympatická slečna do 25 let ? :) Můžeme zajít do kina, na procházku nebo podniknout nějaký výlet. Pouze Olomoucký kraj, nejlépe okolí Olomouce. Pracující nekuřák se zájmy o auta, přírodu a zvířata.