Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Uherský Brod

Rozvedený( s vyřešenou minulostí) muž ve věku 33 let hledá ženu či dívku, která hledá dlouhodobý a vážný vztah jako já. Mám dvě ratolesti, chlapce ve věku 5 a 7 let, se kterými trávím dost času. Dokonalý muž nejsem a ani dokonalou ženu zde nehledám ( ani jeden / jedna neexistuje :-) ). Pokud dítě / děti máš, tak nevadí - více dětí, více srandy :-)

Jsem delší dobu rozvedený a chci to změnit, Mé koníčky, dokud jsem měl zahradu, chovatelství a zahrada. Mám rád milování a sex. Přál bych si skončit se samotou.

Laska , jako jedna z mála věcí nejde koupit. Ale člověk ji muže znenadání dostat. Hledám dárce.

Hledám kamaráda a později možná i víc, jsem v inv. duchodu a po těžké nemoci méně pohybliva, bydlim sama, děti mám už dospělé, je mi 46, tak snad ještě nepatřím do starého železa

Ahoj , hledám tady fajn kamarádku , co by sem tam něco podnikla . Lanové centro, kino, motokáry, kolo, sport, zoo, ...

Ahoj, hodný, milý, 35letý klučina, který je nezadaný a sám hledá touto cestou dívku ve věku 28 - 37let pro společný život plný přátelství, lásky a krásného trvalého vztahu... Pokud už nechceš být sama a ráda by jsi prožila život ve dvou. Chceš se dozvědět víc o mé maličkosti? Napiš ;-) . Budu se těšitHledám upřimnou ženu pro krásné společné dny , jsem nekuřák mám rad cestování , přírodu, zahradku atd.Dítě není překažkou , rád se pomazlím a dam lásku .Tel.

Krásný dobrý den. Jmenuji se Standa je mi 25 ... Hodný, milý, prostě ukacany a hlavně svůj. Najde se někdo se smyslem pro humor, hodná milá holka na seznámení, určitě napiš budu se těšit :)