Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : okres Pardubice

Najdu kamarádkomilenecký vztah???Ženu,které chybí doma sex jako mě.Ozve se někdo???

Jsem šerednej,mrňavej a na ženský, kouřím, piju prostě ideální chlap pro ženu............. Dá si některá fofolu? :-P

Když žena nemá kluka, tak ji stačí ruka. Když muž nemá ženu, tak stačí i jemu. Komu ruka nestačí, ten se tady pokusí najít vhodný protějšek pro občasné schůzky. Ozvi se a zkusíme se domluvit kde, kdy a jak často.

Koukám, že napsat sem můžu co chci, ale pravda může být úplně jiná. Asi takhle. Jsem časově docela vytížený a doma bych nerad něco měnil. Jestli jsi na tom stejně a vyhovoval by Ti kamarádsko-milenecký vztah, založený na občasných diskrétních schůzkách, tak se mi prosím ozvi a zkusíme se domluvit, když budou vzájemné sympatie.

Hledám milenka na příjemné chvilky...

Už mě nebaví se o to doma doprošovat. Jestli jsi na tom podobně, tak mi prosím napiš a zkusíme se domluvit, když budou vzájemné sympatie.

Hledám sympatickou a milou ženu k vytvoření diskrétního, mileneckého vztahu, který oba postrádáme. Jsem pozorný a galantní, časově nezávislý, mobilní a zajištěný.

Hledám to co doma chybí ,je na tom nějaká stejně?

Nějaká slečna z Pardubic a okolí, která by ještě dneska večer si chtěla vyjít s milým mladým klukem třeba na procházku, která může skončit jakkoliv, klidně u mě nebo u ní doma? :P

Najdu ženu,která by uvítala trávit hezké chvilky se sympatickým,štíhlý mužem,který by ji dopřál vše co hledá.Zavřít