Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : okres Pardubice

Hledám sympatickou a milou ženu k vytvoření diskrétního, mileneckého vztahu, který oba postrádáme. Jsem pozorný a galantní, časově nezávislý, mobilní a zajištěný.

Hledám mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme..

Ahoj,hledám ženu na flirt.Ja 38 let 178cm z Pardubic.ozves se?

Ahoj, 23 léty zadaný voják shání čistě milenecký vztah, který mu vykompenzuje stereotyp na který denně naráží. Nechci ohrozit to co funguje. Něco málo o mě. Dálkově studuji vysokou školu, řekl bych, že jsem člověk, který se snaží bavit ostatní a nezkazí žádnou srandu. Máš li zájem, tak se ozvy :-)

Těhotná s nedostatkem sexu?

Potkat zadanou nebo i svobodnou ženu tady a teď ... pro chvilky v soukromí!

Ahoj, hledám sympatickou ženu do 45 let pro krásné, příjemné chvíle, která také hledá to, co jí chybí a co se jí ze života vytratilo – láska, jiskření, touha, doteky, tajné intimní zážitky, ale i popovídání a zasmání se, prostě občas utéct od šedivé reality za vším hezkým. Nehledám sex na jednu noc.

Diskrétní muž hledá kamarádku, která má ráda, když ji muž dlouze líže klín až k orgasmu a masíruje jí při tom prsa a bradavky. Nezáleží na tom kolik ti je, ani jakou máš postavu. Musíš být pouze zdravá a nestydět se roztáhnout nohy a přiznat si, že jsi u mě pouze ke svému uspokojení. Zázemí mám a těším se, že už konečně dorazíš.

Hledám mladého muže, nejlépe studenta do 20 let, zdravého a čistotného, který mě bude navštěvovat a já ho budu ústy uspokojovat až do konce. Pokud chceš, můžeš přijít i hned. Zázemí mám. O pisálky nestojím

Rád bych našel hříšnou duši s hříšným tělem v jednom k občasným schůzkám.Zavřít