Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu
Seznamka Brno

Nejnovější inzeráty - Brno

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  23.1.2020

VŠ 53/172, OSVČ, pár kilo navíc, ale 3x týdně s trenérem ve fitness, hledá spíše drobnější a štíhlou ženu do 40 let z Brna a okolí na kamarádsko - milenecký vztah. Kino, divadlo, večeře, intimnosti, finanční výpomoc. Vážný vztah v budoucnu možný. Já skoro rozvedený s vypořádanou minulostí a puberťákem svěřeným soudem do výchovy.

ŽenaVážně 50 let Brno

TOP  23.1.2020

Hledám sympatického pozitivního, společenského přítele, který si chce užívat života, rád tančí (chci chodit na plesy), cestuje, má rád dobré víno a rád se směje, chodí do sauny. Hledám opravdu vážně a nechci si jen dopisovat a nehledám jen sex. Upřednostňuji Brno a odpovědi s fotkou.

MužVážně 29 let Brno

TOP  23.1.2020

Finančně zajištěný muž s vlastním bydlením hledá vážnou známost

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Běh
Turistika
Výlety
Cestování

Našla by se tu hezká žena , která již nechce být sama ?, Jsem po 14 létem vztahu a v životě bez dětí a partnerky je velké prázdno , , určitě nevadí pokud máš děti - v domečku je místa dost , , mám rád kolo , brusle, grilování, chození po horách, filmy rád poznám i tvé koníčky , , ,

Hudba
Kolo
Bruslení
Plavání
Turistika
Výlety

Pěkný den všem slečnám i paním. Touto cestou zkouším najít kamarádku, která by se mnou sdílela zálibu ve foot hrátkách. Velice mě baví masáže chodidel, jejich hlazení, líbání a jiné laskání. Hledám ženu, jež má tyto praktiky ráda, ale nemá ve svém okolí člověka, s nímž by je mohla provozovat. Rád bych se scházel pravidelně, alespoň 1x týdně. Mohu nabídnout své zázemí, příjemnou společnost a nadstandardní péči o tvé tlapky! Nestyď se a napiš, budu se ti věnovat s opravdovým nadšením!

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj. Hledám prima partnerku s tolerancí a pochopením v oblasti Pohořelic a okolí (do 30km). Jsem VŠ 59 /179/100kg. Samostatný, tolerantní, komunikativní chlap, s vyřešenou minulostí. Žiji sám v RD v Pohořelicích u Brna. Touto cestou hledám milou, štíhlou, samostatnou, tolerantní partnerku 40 - 52 let, které chybí láska, přátelství a trávení společných chvil. Rád se v případě zájmu osobně setkám. Foto uvítám. Olda

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Hledám prima partnerku s tolerancí, pochopením a vyřešenou minulostí v oblasti Pohořelic a okolí (do 30km). Jsem VŠ 59 /179/100kg. Samostatný, tolerantní, upřímný, komunikativní chlap, s vyřešenou minulostí. Žiji sám v RD v Pohořelicích u Brna. Touto cestou hledám milou, štíhlou, samostatnou, tolerantní partnerku 40 - 52 let, které chybí láska, přátelství, pohlazení a trávení společných chvil. Rád se v případě zájmu osobně setkám. Foto uvítám. Olda

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Jsem VŠ 59 /179, trochu při těle. Samostatný, tolerantní, komunikativní chlap, s vyřešenou minulostí. Žiji sám v RD v Pohořelicích u Brna. Touto cestou hledám milou, štíhlou, samostatnou, tolerantní kamarádku a potencionální partnerku do 53 let z Brna a okolí. S vyřešenou minulostí a odrostlými dětmi, které chybí láska, přátelství a trávení společných chvil. Rád se v případě zájmu osobně setkám.

MužVážně 46 let Brno

TOP  22.1.2020
Kino
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Turistika
Příroda

V Prosinci mě bylo 45, nezadaný.Hledám sympatickou ženu nejlépe z Brna, se kterou bych mohl za kulturou, vyjít si do přírody, na večeři, nebo si jen tak udělat pohodový večer u skleničky vína a popovídat o všem, co nám život přináší. Jsem docela sportovně založený muž, tak pokud by si byla trošku aktivní žena , bylo by to fajn.

MužVážně 26 let Brno

TOP  22.1.2020

Dlouho nenacházím tu pravou pro život ve dvou. Proto jsem se rozhodl hledat i touhle cestou. Klidně, ale i kámošku, co ráda zajde se mnou si někam posedět a popovídat.