Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Seznamka Plzeň

Nejnovější inzeráty - Plzeň

Ahoj. Jsem otevřený poznat nějakou super holčinu. Nehledám nikoho "normálního", hledám někoho s kým si sedneme tím, jací jsme :D Jsem otevřený introvert. Jsem člověk co má rád hodně fyzického kontaktu. Jsem rád když je legrace a snaha brát život jaký je (krásný) ;-) Jsem lehká váha celkem, takže bych tě rád udržel v náruči :D Co z toho vznikne nechme prostě tomu co příjde ;-)

MužVážně 60 let Plzeň

TOP  3.7.2020

Ahojky, hledám aktivní, sportovně založenou kamarádku - přítelkyni k vyjížďkám na kole, in-line bruslení, k toulkám přírodou a k návštěvám divadla. Samozřejmě i k chvilkám odpočinku, kafíčku a vínku a k příjemnému trávení volného času.

Rád bych poznal upřímnou holku (max. 37 let), která nezkazí legraci, má ráda cestování, turistiku, různé výlety či cyklistiku a v zimě třeba lyže nebo snowboard. Není to vše podmínkou. Najde se holka do pohody i nepohody? Zkus napsat, můžeme se poznat a kdo ví co přinese čas...

Kino
Divadlo
Umění
Kolo
Fitness
Lyžování
Běh
Výlety
Cestování

Zadaný a úspěšný muž, hledá... NE zoufale, NE za každou cenu, ale zato reálně a ne jen na psaní :-).. ..příjemnou a inteligentní ženu 30-40 let, na občasné trávení společných chvil a vzájemné zpestření si života. Nezávazně, bez narušení soukromí a bez nároků na cokoli jiného než právě ty hezké společné chvilky. S podmínkou nejdříve se vzájemně poznat. Charismatický, inteligentní, nesobecký sportovec :-). Hledám pouze jednu ženu, nejlépe také zadanou s podobnými zájmy :-) Máš odvahu mi napsat?

MužVážně 29 let Plzeň

TOP  3.7.2020

Ahoj, najdu tady fajn slečnu :)?

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  3.7.2020

Moc bych si přál najít skromnou křehkou vílu, štíhlejší postavy, kterou bych chtěl chránit před vším zlým.Jestli také zažila velké zklamání, možná by chtěla partnera, pro kterého bude vždy na prvním místě, který jí nikdy nezklame, nebude lhát, ani podvádět.Jsem už 10 let rozvedený, nekouřím, nepiju, nechodím do hospod, ale ani do společnosti.Nejraději bych trávil většinu času jen se svojí vyvolenou, chodil s ní za ručičku na procházky, jezdil na výlety, cestoval po světě, nebo se k ní jen přitulil doma u TV.MužVážně 42 let Plzeň

TOP  3.7.2020

Hledám Princeznu do nepohody

MužVážně 40 let Plzeň

TOP  3.7.2020

Ahoj, zakládám si na upřímnosti a úctě k ženě!Nehledám flirt, sex a dlouhé psaní!Osobní setkání nám napoví více.Rád bych zde našel tu jehlu v kupce sena Lásku, Ženu pozitivní, veselou, zábavnou, ženu která si chce v dnešní době, život užívat s druhou polovičkou.Dávám přednost vždy činům, nikoli slovům.Slovo dělá muže, ale čin dělá chlapa..!Dnes neletí být zadaný a hledat lásku, pouze uchylnosti a sex.A já věřím na lásku a hledám.Všem přeji at najdou co hledají :-)

MužVážně 35 let Plzeň

TOP  3.7.2020

Zdravím, pro začátek hledám kamarádku na dopisování. A kam se naše komunikace dostane, uvidíme časem. Jsem abstinent, nekuřák, bezdětný, rodinný typ. U budoucí partnerky je u mě důležitá věrnost, spolehlivost, důvěra a společný smysl pro humor.