Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Seznamka Hradec Králové

Nejnovější inzeráty - Hradec Králové

Ahojte. V termíne 08.07. - 12.07.2020 budem dovolenkovať v regióne královohradeckého kraja (oficiálne som z Bratislavy). Ak by sa našla veselá, vtipná, pozitívne naladená, a kľudne aj sympatická slečna na potulky všade tam, a mala by chuť tento krásny kraj, či len ktorékoľvek z jeho čarovných miest, v ktorýkoľvek z týchto dní, zdieľať so mnou, bude mi potešením jej robiť svoju výnimočnú spoločnosť. Hrady, zámky, Krkonoše, ZOO, lúky, jazerá, lesy, atď.. Krásny deň a pozitívnu energiu posielam :-)

Hledám svobodnou, bezdětnou Ženu, která chce mít děti a rodinný život. Hradec Králové, Pardubice, Přelouč, Chlumec nad Cidlinou a okolí. Jen vážně děkuji.

Hledám hodného může na zpříjemnění života , výlety, vínko, život je třeba užívat, ne přežívat

Už jsi někdy při pohledu do očí cítila souznění? Hledám takové oči, které mi napoví, že už hledat nemusím - možná se naše pohledy ve stejném okamžiku odrážejí od zapadajícího slunce, jen se ještě nepotkali... Nejztracejme čas dlouhým psaním a pojďme se potkat. Žijeme offline ne online. Můžeme si psat týdny, pak už se konečně potkáme a během chvíle budeme oba vědět, že to není ono, že tam chybí chemie - tu psaním nenahradíš... Tomu se chci vyhnout.

Ahoj. Rád bych našel ženu pro společnou cestu životem. Rodina děti ..Najdu?

Nevyšel mi dlouhodobý vztah, odměnou mi je můj dvouletý syn.Nyní hledám novou partnerku se kterou budeme sdílet radosti i starosti života.Jsem rodinný typ, mám rád výlety do přírody i za architekturou, či kulturou.Zajímám se o zdravý životní styl, sebevzdělavání, dění kolem, technologie a všeobecný rozvoj osobnosti.Do vztahu mohu přinést a zároveň očekávám od budoucí partnerky upřímnost, věrnost, toleranci a spolehlivost. Je naše životní cesta společná?Pojďme to SPOLU zjistAhoj, jsem pohodový kluk (muž) a hledám pohodovou holku (ženu), na vážný vztah. Jsem pohodový, hodný, pracovitý, obětavý, mám rád děti, legraci, rád vyrážím na výlety, akorát že jezdit si sám je docela trapný. Třeba tu jsi a třeba si to přečteš, kdo ví, zázraky se občas dějí. Tak krásný den. Ahoj Radek.

Obyčejná žena hledá obyčejného muže

Sportovní aktivita dnes? S potenciálem i do budoucna?