Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Teplice

MužVážně 47 let Teplice

TOP  11.7.2020

Rád poznám fajn ženskou do pohody i nepohody, Hledám důvod to tady smazat.

Poptávám milenku/ kamarádku na trvalejší poměr. Vzájemně si dopřávat uspokojení, rozkoš a plnění tužeb. Provokování, mazlení, masáže, společně poznávat a objevovat.. Okres Teplice a přilehlé okolí. Nejsem ženatý, ani jinak zadaný.

Rád poznám fajn ženskou do pohody i nepohody, co má raději venkov než město. Hledám důvod to tady smazat.

MužVzkazy 80 let Teplice

TOP  8.7.2020

Moje zaručni doba vypršela...takže si tu jen tak brouzdam a koukam co je tady noveho

Hledám kamarádku na pokec, turistiku, výletování, kulturu, možno i lyže, běžky, nebo kolo.Auto mám, tak můžu i někam dorazit.Mám spoustu volného času a samotnou mě to vše nebaví

Sportovnější, blond vdova 60 hledá přítele na zpříjemnění života, opět prožívat něco krásného, mít se na koho těšit a spoluprožívat krásné chvilky, at už večer, nebo na kole, lyžích, běžkách, při turistice, cestování.Mám ráda temperamentní, inteligentní, sobestačné a sportovnější protějškyAhoj všem slečnám/ženám. Je mi 31 let a jsem obyčejný muž, kterému chybí druhá polovička, se kterou by si rozuměl a se kterou by strávil zbytek života. Mám hodně zájmů, hlavně výlety, příroda, knihy, hudba. Více v dopisování. Rád bych jednou vlastní rodinu. Sám jsem zatím bezdětný, ale pokud Ty máš dítě, tak nevadí. Většina lidí tu na odpověď na svůj inzerát nenapíše ani "ň", já však odpovím vždy. Těším se právě na Tvoji odpověď.

Najde se tu spřízněná dušička, díky které zruším tento profil.

Poptávám na trvalejší vztah kamarádku/milenku normální postavy, která by ráda uskutečnila hrátky BDSM., oddanost, pokora, hračky a pomůcky, svazování a jiné. Hra na role, posouvat hranice, objevovat.Mnoho aktivit se dá i v přírodě. Tak pokud chceš poznat fajn, singl, aktivního sport. chlapa...napiš. Výměna rolí možná. Nudistka vítána. Okolí Teplic ideální. Info mám i v profilu.