Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka : Teplice

MužVážně 40 let Teplice

TOP  18.8.2019

Hledám slečnu, ženu štíhlejší postavy na trávení volného času, případně vážný vztah.jedno dítě do 10 let vítáno.Já pohodář, nekuřák, pracujicí, všestranných zájmů

ŽenaVážně 51 let Teplice

TOP  18.8.2019

Hledam partaka pro zivot , pohodare , bez pretvarky a povysenosti .

Osamělý obyčejný muž 58, domácího typu s vyřešenou minulostí, štíhlejší postavy 167 s menším pivním bříškem, klidné a upřímné povahy, s plusy i mínusy, lhát a podvádět neumím.Hledám touto cestou štíhlou a pohlednou ženu k domácímu soužití ve dvou.Foto napoví ozvi se!!

MužVážně 52 let Teplice

TOP  18.8.2019

Copak některá z vás nechcete pohodáře, nekuřáka a s vyřešenou minulostí, chlapa co nemá zapotřebí lhát, co má práci a to stačí :-), co by rád rodinu, co by vás doplnil, vytvořil celou rodinu. Mám plno plánů, ale k tomu bych rád i jednu velkou a třeba jednu malou ;-) Tak co ženský půjdete do toho anebo mě hned škrtnete aniž by jste mě poznali.

Urostlej, zajistenej, vzdelanej a chapavej .Jsi takový tak napis .

ŽenaVážně 43 let Teplice

TOP  18.8.2019

Hledám vysokého , což při mé výšce 180 cm není 180 cm , muže na úrovni . Smysl pro humor a zodpovědnost podmínkou . Plešatí , pupkati pánové se sklony k narcismu a pošramoceným egem Nepište !! Prostě pohodaře pro volné chvíle ve dvou. Na odpovědi bez fota neodpovídám a na hloupé reakce také ne :-). Nejsem tu proto , abych někoho urážela a tak vyžadují stejný přístup. Jen seriózně :-)

MužVážně 35 let Teplice

TOP  18.8.2019

Stále hledám a nenacházím, věřím že tě jednoho dne najdu a ty najdeš mě.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Praha
Žena | 42 let
Most
Žena | 31 let
Praha
Muž | 48 let
Brno

Najdu zde opravdového chlapa , který jen nekecám , ale koná .Který má vše v hlavě srovnané a umí se postarat .

Hledam pritele pro vztah , inteligentni na urovni , mit sve zazemi a nebyt naskrobeny puntickar , spis rostak s dusi kluka .

ŽenaVážně 57 let Teplice

TOP  17.8.2019

Hledám prima kamaráda na cestování

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Praha
Žena | 58 let
Brno
Žena | 49 let
Rokycany
Žena | 55 let
Beroun