Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Ústí nad Orlicí

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Život je krásnější ve dvou ... tak pojď ho se mnou žít !

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Spontánní seznámení je pro mě takřka nemožné, protože hospody a kluby nevymetám (nekouřím, nepiju, ale nevadí mi to). V divadle, kam tak rád chodím, nejsou vhodné příležitosti a v lese, potkám maximálně veverku a ty mě zrovna nerajcují. Oslovit zajímavou ženu v obchodě, na ulici, nebo třeba v protijedoucím autě neumím, a tak, opět a znova, zkouším mizivé štěstí zde. Preferuji štíhlou, aktivní a moderní ženu, děti ani vzdálenost nemusí být překážkou, vše je o vzájemných sympatiích a komunikaci.

Někdo kolem Ustí nad Orl. se seznámit ? :)

Hledám kamaráda, který jezdí autem lyžovat do Říček v Orlických horách a byl by ochoten vzít mě s sebou (jen mě, bez lyží). Náklady samozřejmě uhradím. Na sjezdovce a ve středisku už ho nebudu obtěžovat. Jsem naprosto samostatná. Ale můžeme jezdit i spolu, když ho to bude se mnou bavit.

Ahoj, najde se tu holka do 43 let pro kluka z vesnice ?

Ahojky, hledám pohodovou, věrnou přítelkyni, se kterou bych poznával nová místa, zašel do kina, příjemné hospůdky na procházku a za sportem prostě si občas užívat života , ale také je už nejvyšší čas myslet na rodinu.

Nějaká pohodářka co má ráda plánované i neplánované výlety? Nebo jen tak procházka....Ahoj. Jmenuji se David, je mi 30 let. Bezdětný kluk s vyřešenou minulostí a naprosto samostatný hledá slečnu/ženu podobného věku na seznámení. Zájmy jsou různorodé a není jich málo. Mezi nejzákladnější patří pes, dům a zahrada, výlety na motorce, hudba.... Seznámení tímto způsobem není to co jsem si přál ale při mém povolání nemám na děvče kde narazit. Pokuď jsem tě alespoň částečně zaujal, neboj se napsat =o)

Jsem sám a stále mám naději že najdu tu pravou na zbytek života. Umím chránit, hýčkat i rozesmát. Rád dělám věci pro blízké ale musím mít pocit, že také dostávám. Miluji hudbu, umění, tanec, přírodu, také dobré jídlo a pití. Humor je mi velmi vlastní. Mám rád klid, jistotu, stabilitu a rovnováhu. Aby vznikl vztah, musí si lidé padnout do oka, bez toho to nefunguje.

Ahoj, jsem malá, ale šikovná. Hledám k sobě někoho, kdo mě bude tak trochu rozmazlovat a milovat.