Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaÚstí nad Orlicí

Milenecký pár 59 a 47 s diskrétním přítelem, všichni štíhlí, hledají fajn pár, muže nebo ženu, z okolí Ústí nad Orlicí, Vysokého Mýta, na trvalejší důvěrné přátelství s prima schůzkami. Diskrétnost, porozumění a chuť vzájemně si vyjít vstříc. Bi vítáno. Těšíme se na Vás.

Manželský pár panterů hledá další pár panterů. Panterka se ráda kočkuje s panterkou :-).Manželé (lehce přes 50 let), hledají manželský pár pro občasné trochu jiné trávení volného času. Hledáme nejen parťáky na erotiku, ale taky kamarády, přátele. Žena má ráda a užívá si mazlení se ženou, tak hledáme pár, kde to žena chce stejně. Sauna, vířivka, wellness, hory v zimě i v létě, kola, voda. To jsou naše zájmy. A taky občas trochu zapaříme. Prostě normálka

Hledám k nám veselou a myslí svobodnou kamarádku do trojky. Já 55/180 sš, ona 39/170 vš., normálních postav, bez zkušenosti v 3. Pokud jsi bi a máš zájem ukázat mé, se ženou nezkušené přítelkyni intimitu žž, pak i mžž, budu rád. Jde nám o i kamarádský vztah, zkušenosti v 3 nemáme. Žena, dívka může být normální postava/ štíhlejší, do 45 let. Můžeme dojet, diskrétnost, zdraví, slušnost. Prosím, jen ženy, klidně bez zkušeností, i stydlivé, ale veselé. Další info @.

Rádi bychom poznali sympatický a pohledný pár, na dopisování a navštěvování. Který stejně jako my chce časem poznávat krásné erotické zážitky s jiným partnerem. Fantazie meze neklade.

Manželský pár hledá dívku, ženu do trojky. On 172/72 49let, ona 153/50 38let. Předpokládáme nejdříve setkání a dle sympatií se domluvime na pokračování.

S kamarádem hledáme milou pohlednou slečnu sportovní postavy, ke spestření sexuálních hrátek.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 67 let
Praha