Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres České Budějovice

Hledám ženu, která by měla zájem o vážný vztah. Miluji cestování, kulturu a čas strávený s rodinou a dětmi. A to jsou věci, které bych chtěl sdílet s tebou Budu rád, když se mi ozveš, Petr.

Kino
Divadlo
Knihy
Kolo
Bruslení
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Cestování
Zvířata

Hledá se muž, gramotný, dospělý natolik, aby si nechtěl vyměňovat "písmenka a fotečky", ochotný řešit problémy a hledat kompromisy, mobilní a flexibilní, alespoň trochu sportující, bez těžkých závislostí a nezklamaný životem.

Hledám fajn chlapa pro život a všechno co k tomu patří.

Jsem svobodný bezdětný, hledám hodnou, milou a upřímnou ženu.Klidně i s dětmi.ps:teším...na odpovědi.

Zdravým pohodové dámy, ženy a slečny. Já pohodář s vyřešenou minulosti, vlastním bytem, autem. Pracující v Německu. Ale trvale žijící těsně u Českých Budějovic. Hledám vážný vztah, kde si budeme vzájemnou oporou. A ideálně ve věku kdy by připadalo v úvahu dát mi ještě potomka. Není podmínkou. Taky upřednostním štíhlejší typ.Vaše dítě není překážkou.

Jsem mladá žena se starším občanským průkazem, s fotografií která je současná, ne stará 5-10 let jak to zde bývá asi zvykem. Ráda chodím do přírody, ráda sedím u ohně a toužím po zázemí v podobě člověka který by mne doma přivítal a opačně, aby ta samota neměla tak veliký rozměr. Zadaní muži prosím nepište, děkuji.

Ahoj hledám někoho s kým můžu zítra tedy 18.11. večer jit na hotel tam si pustit p...o a navzajem si to pěkně udělat a klidně celou noc :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Sokolov
Žena | 42 let
Nový Jičín
Žena | 46 let
Klatovy
Muž | 44 let
Kralupy n. Vltavou

Zdravím, jsem sedmnáctiletá dívka z Českých Budějovic se zájmem v hudbě, sportu, četbě a psaní básniček. Hledám někoho, komu nebude překážet delší psaní a schůzka až po nějaké době, kdo má podobné zájmy :) Těším se! :)

Ahoj je zde žena na únik z toho priserneho stereotypu, jsi li tu napiš prosím

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 50 let
Plzeň
Žena | 49 let
Rokycany
Žena | 57 let
Brno