Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

SeznamkaJihlava

Kino
Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Rád bych se seznámil s ženou do 58let které v životě také něco chybí.

Kino
Kolo
Turistika
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám ženu do 58let, které chybí něžné pohlazení a milování. Dlouhodobě a diskrétně bez narušení soukromí.

Kino
Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám vdanou ženu (na věku nezáleží), které v manželství chybí něžné pohlazení jako mě. Celá Vysočina.

MužVážně 28 let Jihlava

TOP  24.5.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj. Jsem kluk, kterému je 27 let, věnuje se hudbě, umění. Mám rád přírodu, dobrou společnost, dobrou knihu i dobrý film. Hledám k sobě protějšek, se kterým bych mohl sdílet celý život. Ženu, kterou bych rozesmál v časech veselí a obejmul v časech smutných. Na věku moc nesejde, hlavně když si budeme rozumět a bude nám spolu dobře. Ženu bezdětnou, či ženu s dítětem. Děti mám rád a sám již mám dceru, se kterou trávím svůj volný čas. Měj se hezky a budu čekat na tvou odpověď.

MužVážně 28 let Jihlava

TOP  23.5.2020
Hudba
Kolo
Příroda
Výlety

Ahoj jmenuji se Petr je mi 27 let jsem s malé vesničky v okolí Jihlavy. Rád bych poznal milou, hodnou a sympatickou dívku pro vážný vztah. Mezi mé záliby patří vycházky do přírody, zahradničení, hudba, výlety, také rád jezdím na kole, chodím na houby, v zimě běžky.Jsem spíše introvert, nekuřák. Hledám dívku ve věku mezi 20 - 25 lety. Pokud budeš mít zájem, ozvi se. :)

Jsem ženatý VŠ 63 let 178/82 mladšího vzhledu. Hledám pohlednou, příjemnou kamarádku a přítelkyni štíhlejší postavy ke komunikaci, občasným schůzkám, na výlety, kolo, lyže aj.. Mám úplně vše, ale chybíš mi Ty, trocha něhy, pohlazení a vzájemné pohody, kterou takto hledám z důvodu vysokého pracovního vytížení.. Zkusíme se potkat?

MužVážně 30 let Jihlava

TOP  24.5.2020

Ahoj rád Pich si na psal pár slovíček třeba potom káva a pěkně si popovídat a mít konečně úsměv na tváři. To bych si jen přál a kdyby to šlo pak dále byl bych ještě radšiDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Benešov
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 47 let
Lovosice
Muž | 33 let
Přerov

Hledám ženu s úsměvem anděla, očima ďábla, nohou gazely, tělem bohyně. .

MužVážně 37 let Jihlava

TOP  24.5.2020

hledá se fajn žena z jihlavy a okolí nad 35 let na vážný vztah

ŽenaVážně 45 let Jihlava

TOP  24.5.2020

Není to jednoduché, je to jedna z nejsložitějších věcí ale i přesto...hledám slušného, trochu pohledného muže pro vážný vztah. Všem těm, kteří nebudou spadat do kategorie vážný vztah, budou věkově nebo vzdáleností daleko, osloví mě infantilně a podobně nemožně se předem omlouvám, že neodpovím, aby mě zase některý z uražených pánů nenazval trubkou.Pokud vy pánové chcete štíhlou blondýnu a odpoví vám tlustá bruneta taky určitě nejste nadšení. Hledám muže z Jihlavy, věk 44-50 let a nad 180cm.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Pardubice
Žena | 68 let
Most
Žena | 56 let
Praha
Žena | 39 let
Olomouc