Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaHlavní město Praha

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na kole

MužNa výlet 58 let Praha

TOP  2.6.2020

Ahoj, konečně nám již končí ta nepříjemná roušková omezení a tak bych se rád vydal třeba na wellnes víkendový pobyt do některého lázeňského města nebo kamkoliv jinam, dle vzájemné dohody, odpočinout si tam a relaxovat. Jsem pohodový a seriozní muž středních let, stále ještě aktivní. Pokud jsi sympatická žena a máš zájem toto také podniknout tak se ozvi a domluvíme se. Těším se.

MužNa výlet 55 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, jaro je tady, můžeme zatím na procházku, na výlet , na kolo na zahrádku na pivko, vínko …, na vodu, v zimě do Itálie na lyže. Rád se seznámím a pohodovou nekuřačkou bez závazků do 50.. Nekuřák 54/176/90, bez závazků.

Matka s kapitánem a chlapci (9/11) hledá matku s chlapci stejného věku, aby se plavili v Chorvatsku - mother with skipper and boys (9/11) is looking for mother with boys of the same age to sail in Croatia (20.06. - 27.06.)

MužK vodě 57 let Praha

TOP  13.5.2020

Najdu zde kamarádku k vodě - FKK?MužNa výlet 53 let Praha

TOP  12.4.2020

Najde se někdo na průzkum opuštěné trati Dobrovice - Dětenice? Jsem nekuřák, střední věk, vš, 180, 90, Praha 2.

MužNa výlet 54 let Praha

TOP  4.4.2020

Najde se nějaká žena z Prahy či jejího blízkého okolí, s kterou bych mohl chodit o víkendech na výlety?

MužPo Evropě 56 let Praha

TOP  16.2.2020

Olivy, moře a moussaka, avšak aktivně Ahoj, koncem března a začátkem dubna budu na Krétě. Po jižním pobřeží vede klikatá stezka mezi přímořskými vesnicemi a soutěskami. Touto dobou asi moře na koupání moc nebude. Rozkvetlé jižní straně to však vynahradí. Pokud by jsi chtěla sdílet zážitky z cestování, ať již na pár dní, či celou cestu, rád tě poznám. A co s sebou? Snad jen chuť poznávat normální ostrovní život. Ostatní se poddá. Hezké jaro Mirek