Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaPlzeň

Hledá se prima kamarád , možná i víc na výlety pěšky, autem, vlakem po Čechách i k sousedům, občas také letadlem k moři. Podnikavý s lehce dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, flexibilní v čase i prostoru. Příroda, památky, kultura, moře, voda, hory, dobré jídlo a pohoda. Tak co?

ŽenaNa hory 51 let Plzeň

TOP  28.2.2020

jedu na lyžovačku do neděle

Někdo na společnou cestu autem do maďarských termálů v dubnu? Nedoplácet za jednolůžkový pokoj, jinak každý za své. Na věku a pohlaví nezáleží.

Někdo na společnou cestu k moři v dubnu? Nedoplácet za jednolůžkový pokoj, jinak každý za své. Na věku a pohlaví nezáleží.

Ahoj, hledám pohodovou ženskou, které už také bylo 50 a nechce sedět jenom doma na zadku. Partnera mám, ale cestovat se mu nechce v takové míře jako mě. Proto bych ráda našla parťačku, která by občas vyrazila po republice nebo i za hranice, láká mě Albánie, Polsko... s CK, .záleží na domluvě, nejlépe Plzeň a okolí.

Někdy je mi smutno, najde se pohledná žena na výlety....

Ráda bych našla parťáka na cestu do exotiky za teplem a mořem.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Muž | 58 let
Praha

Krásný den, mému úžasnému tátovi bude letos 60let a rádi bychom mu koupili nějaký víkendový pobyt nebo výlet do Rakouska. Je sám a tak mě napadlo udělat něco šíleného. Co kdyby místo nás mladých vyrazil s nějakou svou vrstevnicí :) Hledá se proto hodná, milá, upřímná žena, která má ráda jídlo, je upovídaná, veselá a taky by ráda vycestovala ale nemá s kým :) Těším se na vaše odpovědi. Hezký den.

Hledám kamaráda. partnera (40- 50 let )v jedné osobě pro společné cestování a poznávání neznámých krajin, zvyků domorodců, hor, sopek, moří a hezkých míst i běžných každodenních věci..prostě přítele pro život. Já 44/165/64 plzenanda s vyřešenou minulosti. Prosím pouze plzenáka nebo blízké okolí:o) PS: létám každý rok někam.

MužPo Evropě 51 let Plzeň

TOP  28.1.2020

Hledám kamarádku na občasné výlety po ČR nebo zahraničí, aktuálně na jaře do Paříže. Věk ani stav nerozhoduje, důležitá je ale schopnost celodenního pohybu a pohodová nálada.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 35 let
Liberec