Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Ústí nad Labem

Hledám ženu, která by se mnou ráda vyrazila na nějaký pěkný výlet, která je akční jako já a ráda třeba ráno vyrazí vlakem a poledne stráví na vrcholku Lysé hory. Hledám takovou, která má ráda vše hezké kolem sebe co naše příroda přináší. Chodím často na procházky a výlety, ale s příjemnou ženou by to bylo ještě hezčí. Můžeš být i zadaná. Hledám opravdu jen prima společnost bez postranních úmyslů.

Ahoj .Hledám kamaráda-kamarádku na společné cestování po krásách v česku.Samotné mi je smutno a nemohu si s tebou povídat.Taky to tak vidíš?Tak napiš budu se těšít

Zdravím všechny. Někomu to třeba přijde divné, ubohé a nereálné, ale jak se říká, za zkoušku člověk nic nedá. Tudíž tedy, jsem mladá holka, co se snaží si jít za svými sny! Momentálně jsem dva měsíce v zahraničí za prací, poznáváním a učením se jazyka. Ale teď k věci, proč jsem vůbec na této seznamce. Ráda bych zde našla muže ve věku od cca 25 do 30 let (plus mínus), který by rád cestoval po světě. Nemám moc prostoru na více informací, takže pokud chceš a zajímám tě, budu se těšit na zprávu. :)

hledám dobré kamarády na vše krásné... sport? lyže, bazén, sauna Kino, divadlo? Muz 3š let, sportovni tip , o vážný vztah mám zájem, jen to nejde tak rychle, proto to přátelství prvně. Jestli jsi pro písni, budu rád.

Ahoj rodina ona 39 on 47 a dva kluci 9 a 7 hledají prima rodinku na společné akce, výlety, cestování a vzájemné navštěvování se a pro děti nové kamarády.Jen přátelství žádný sex apod.Jsme z Bukova

Hledám solidní parťačku, později i partnerku na kolo, lyže, pod vodu, projíždku autem po Evropě ale i vzdálené cestování po světě a jiné akce. Hlásit se mohou samozřejmě i zájemci bez kola či jiné výbavy, neznalost není překážkou, důležitá je hlavně chuť se přidat a podniknout něco společného a nesedět pouze doma u pece. V případě "totálního nezdaru" beru i tzv. "safety car" )). Nutný smysl pro humor!. Aktuálně někoho pro naplánování cesty na západ USA ...

Hledáme kamaráda na výlety po České republice, případně i do zahraničí, který rád cestuje, poznává, je akční a rád jezdí autem. Příspěvek na benzín je samozřejmostí! Jsme pohodové kamarádky z Ústí na úrovni se smyslem pro humor. Prosím jen nekuřák!! Fotka potěší.

Hledám parťačku pro zářijový (15.9.-24.9.) pobyt u moře v Chorvatsku (s CK) . Ubytování zajištěno. Koupání, šnorchlování, knížky, procházky, pohoda. Ve vší počestnosti:-).

Hledám kamarádku pro zářijový (15.9.-24.9.) pobyt u moře v Chorvatsku. Ubytování zajištěno. Koupání, šnorchlování, knížky, procházky, pohoda. Ve vší počestnosti:-).

Ahoj, je tu někdo, komu už se nedostává parťáků a přitom by rád ještě na nějaké ty kříže sáhnul? Na pohodu, i když klidně vysoko, případně s trochou lezení.