Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Ústí nad Labem

Ahoj, žena 63 let z Ústí n. L., aktivní, částečně pracující, by se ráda seznámila taky s děvčetem, která turistikuje po Čechách nebo i zahraničí. Můžeme i víkendové wellness pobyty s procházkami. Druhé auto vítáno.
Chci vyrazit na dovolenou a nechce se mi připlácet za 1-lůžkový pokoj. Odlet ideálně 15 až 17.11. na cca. 14dní. Uvažuji: Kuba, Dominikánská rep., Senegal, Zanzibar, Bali případně Thajsko. Jde mi především o relax + nějaké výlety a proto upřednostňuji s ALLin, ale na všem se dá domluvit a výběr je slušný. Možno s CK i bez. Najde se holka či kluk podobného věku, kdo má čas vypadnout z ČR? V případě zájmu prosím pište.
Pozor, dávám s velkým předstihem, výmluvy na krátký čas na rozhodování, nevím zda budu mít dovolenou atd. neberu :-) Nejela by se mnou náhodou nějaká budoucí kamarádka ve středním až lehce starším věku v polovině září 2019 do naturistického kempu na jihu Itálie? Vše uhrazeno. No asi ne co? :-) (dnes 24.9.2018 teplota 31stupňů)
Dva kamarádi hledají dvě kamarádky na společné výlety po Čechách. Na kolo, běh, do bazénu, na hory atd. Jsme svobodní, ve věku 36 a 40 let. Uvítáme kohokoli, kdo rád sportuje nebo by chtěl začít.
Hledám kamarádku pro zářijovou (14-23.9) dovolenou na hezkém místě bez přemíry hotelů v Chorvatsku; apartmán zajištěn. Bližší podrobnosti při nezávazném setkání.
Ahoj.Pobyt ve Šp. Mlýně v hotelu ze vším pro tři osoby,nějak nevyšel a jsem na to sám. Hledám holku co by jela se mnou,nepožaduji nic, nechci nic jenom aby byla pohoda. Věk do 35ti,sportovní typ...jsem taky v pohodě:)...před tím někde posedíme a uvidí se....
Zkouším zde najít aktivní lidi především pro jízdu na kole. Parťačku, parťáka, je to celkem jedno. Jsem z Ústí nad Labem, tak nejlépe abys byl/a také. Tak pokecáme, a můžeme vyrazit! :-)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 71 let
České Budějovice
Muž | 58 let
Plzeň
Muž | 45 let
Blansko
Muž | 31 let
Praha
Muž | 99 let
Brno
Muž | 33 let
Jindřichův Hradec
Hledám spolucestující na dovolenou v Maďarsku do termálních lázní v termínu září 2018 .Ideálně řidička ve věku 55 - 65 let . Děkuji za odpověď Jiří .
Hledám solidní parťačku, později i partnerku na kolo, lyže, pod vodu, projíždku autem po Evropě ale i vzdálené cestování po světě a jiné akce. Hlásit se mohou samozřejmě i zájemci bez kola či jiné výbavy, neznalost není překážkou, důležitá je hlavně chuť se přidat a podniknout něco společného a nesedět pouze doma u pece. V případě "totálního nezdaru" beru i tzv. "safety car" )). Nutný smysl pro humor!. Někoho pro koho není problém 3-4 týdenní USA, Kanada nebo Austrálie ...
Hledám pohlednou ženu 22-45 let mluvící německy či anglicky,k navázání spolupráce.Ženu,která ví co život obnáší-osobnost s dobrodružnou povahou se smyslem pro čest.Dostatek volného času podmínkou,hodně cestování po Evropě. Preferuji a nabízím pevný přátelský vztah,slušnost,čestné jednání,.Více info mailem.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Plzeň
Muž | 31 let
Praha
Muž | 33 let
Jindřichův Hradec
Muž | 71 let
České Budějovice
Muž | 45 let
Blansko
Muž | 99 let
Brno