Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Ústí nad Labem

Dva kamarádi hledají dvě kamarádky na společné výlety po ČR. Uvítáme i společnice na kolo,běh, fitness,do sauny, bazénu,k vodě atd. Jsme svobodní,ve věku 35 a 40 let. Pokud jsi mladší a nebojíš se nás, nebo věk neřešíš, jsme tu- již rozumní pánové. ??Uvítáme kohokoli, kdo rád sportuje, či by chtěl začít.
Rád bych našel partnerku a cestovatelku nejen pro pobyt v Ásii na přelomu roku 2018/2019 na 3-4 týdny. Letenky hradím, ostatní společně dle dohody. Destinaci vybereme společně. Aktivní cestování bez CK.
Hledám kamarádku pro zářijovou (14-23.9) dovolenou na hezkém místě bez přemíry hotelů v Chorvatsku; apartmán zajištěn. Bližší podrobnosti při nezávazném setkání.
Ahoj.Pobyt ve Šp. Mlýně v hotelu ze vším pro tři osoby,nějak nevyšel a jsem na to sám. Hledám holku co by jela se mnou,nepožaduji nic, nechci nic jenom aby byla pohoda. Věk do 35ti,sportovní typ...jsem taky v pohodě:)...před tím někde posedíme a uvidí se....
Zkouším zde najít aktivní lidi především pro jízdu na kole. Parťačku, parťáka, je to celkem jedno. Jsem z Ústí nad Labem, tak nejlépe abys byl/a také. Tak pokecáme, a můžeme vyrazit! :-)
Hledám spolucestující na dovolenou v Maďarsku do termálních lázní v termínu září 2018 .Ideálně řidička ve věku 55 - 65 let . Děkuji za odpověď Jiří .
Hledám ženu, která by se mnou ráda chodila na procházky a podnikala výlety. Navštívil jsem už tady v okolí spoustu krásných míst, ale mohlo by to vše být ještě hezčí, kdybych u toho měl nějakou prima společnost. Nápadů mám v hlavě hodně a tak se ptám kdo si tu krásu chce vychutnat se mnou? Tak pište ať mi zavaříte počítač ?? :-)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Zlín
Muž | 58 let
Plzeň
Muž | 71 let
České Budějovice
Muž | 31 let
Praha
Muž | 33 let
Jindřichův Hradec
Ahoj, hledám přátele turistiky na společné výlety a túry po okolních kopcích a horách :)
Ahoj, hledám někoho na povídání, občasné sportování či nějaký výlet za kulturou. Najdu tady někoho takového? .:-)
Hledám solidní parťačku, později i partnerku na kolo, lyže, pod vodu, projíždku autem po Evropě ale i vzdálené cestování po světě a jiné akce. Hlásit se mohou samozřejmě i zájemci bez kola či jiné výbavy, neznalost není překážkou, důležitá je hlavně chuť se přidat a podniknout něco společného a nesedět pouze doma u pece. V případě "totálního nezdaru" beru i tzv. "safety car" )). Nutný smysl pro humor!. Někoho pro koho není problém 3-4 týdenní USA, Kanada nebo Austrálie ...

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Jindřichův Hradec
Muž | 58 let
Plzeň
Muž | 34 let
Zlín
Muž | 71 let
České Budějovice
Muž | 31 let
Praha