Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Kroměříž

Od 8.7. do 12.7 se mi nějak stalo že mám volno. Někdo něco někam?? Jsem tvárná ale mám pejska.

Někdo společně na dovolenou po čr k vodě

Ahoj, hledám parťačku na kolo na Labskou cyklostezku z Hamburku do Děčína. Nechce se mi jet samotnému, pohoda, užít si teplo a jízdu na kole. :-)

Ahoj všem, kdo se chtějí seznámit:). Někdo na kolo (cykloprocházku/projížďku) nejlépe Kroměříž či blízké okolí?:). Preference sportovně naladěná parťačka přiměřeného věku:).

Ahoj, hledám dobrodružně naladěného parťáka časově nezávislého pro cesty na divoko s obytným Mercedesem s minimem kempů(auto je nenápadné k tomu přizpůsobené max.4 na spaní, ideál.2-3)Společné plány cest, chtěl bych na Island, Řecko, Albánii.Beru sebou do přívěsu dle cíle kolo, hoské elektrokolo, motorku skůtr nebo předstan.Upřednostním tvé jazykové vybavení a podílení se na nákladech.Jsem ve vztahu ale přítelkyně tento způsob cestování nevyhledává a samotného mě to nebaví.Těším se na nové zážitky.

Ahoj, hledám parťačku na toulky přírodou, hory a podobně. Pro začátek jednodenní výlety, v létě bych rád Tatry, Krkonoše, Alpy … i na více dnů. Pokud ráda relaxuješ v přírodě a nemáš s kým vyrazit, ozvi se. Ideálně Zlínský případně Jihomoravský kraj. Těším se … J.

Jestli si o sobě myslíš, že jsi příjemný společník na cesty / Ž, M / , budu ráda když se mi ozveš. Na destinaci se dá domluvit. Je mi 63 let

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Praha
Žena | 50 let
Praha
Muž | 64 let
Brno
Muž | 48 let
Kladno