Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Nějaká holka , která je taky sama a vyrazila by ráda v létě někam k moři nejlépe Chorvatsko?

ahoj, rád bych se seznámil s holkou, která by chtěla podniknout nějaký výlet, čau aleš

MužNa výlet 33 let Praha

TOP  3.6.2020

Ahoj, hledám stejného dobrodruha/dobrodružku jako jsem já :D před pár týdny jsem zůstal " na ocet " a plánuji v létě, spíše koncem léta výpravu do Chorvatska. Představuji si to asi tak, že dojedu někam na sever Chorvatska a pak bych se vydal pěšky na jih, někam ke Splitu. Cesta je cca. na pár dní a pak pár dní lenošení u moře a potom busem/letadlem/vlakem, prostě čímkoliv zpátky. Najde se někdo, kdo by se přidal ? Já pohodář, 32 let :-)

MužK vodě 32 let Praha

TOP  3.6.2020

Ahoj, hledáme ještě jednu hackařku co by s námi vyrazila poslední víkend v červnu na vodu, jedeme parta ze školy a chybí nám ještě jedna pozitivní osoba. Klidně nezkušené aspoň bude sranda. Ideálně do 25 let a s kytarou. Teda s talentem na ni hrát, nějaké dřevo by se už našlo.

MužK vodě 35 let Brno

TOP  29.5.2020

Hledá se slečna co by ráda jela se mnou k moři si odpočinout. Třeba řecko? Letecky z Brna. V měsíci června. Mám totiž celý měsíc volno a nevím co s tím...

MužNa hory 37 let Praha

TOP  29.5.2020

Ahoj, hledám tu paťačku na horskou turistiku, tuzemsko a státy kde bude otevřeno.atraktivní muž se seznámí s dívkou

MužNa výlet 37 let Praha

TOP  25.5.2020

Ahoj, sháním parťačku na společné výlety a výpravy za vodními radovánkami, která miluje vodu natolik, že do ní skočí klidně i v šatech :-) Nestyď se a napiš, pojďme objevit i další záliby a hodnoty, kvůli kterým se životem budeme chtít cachtat spolu ;-)

MužK vodě 37 let Praha

TOP  25.5.2020

Ahoj, sháním parťačku na společné výlety za vodními radovánkami, která vodu miluje natolik, že do ní neváhá skočit třeba i v šatech :-) Nestyď se a napiš, pojďme objevit i další záliby a hodnoty, kvůli kterým budeme chtít cestovat životem spolu ;-)