Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Ahoj , hledám cyklistku , která by ráda o víkendu někam vyrazila na kole , ale nemá s kým .

Drahá, pojeďme mým autem 31.8. _9.9. Do Chorvatska na Istrii. Luxusní apartmán blízko Puly, malé skalnaté pláže, každý den jinde. Jsem pohodový, nekonfliktní a charismatický single 42/193 VŠ. Spontánně, s respektem. Napiš, foto zašlu.

miluji cestování a hledám ženu/dívku, která má stejného koníčka, já VŠ, spolehlivý, čistotný, velkorysý... Brno a okolí vzájemná úcta a vyjít si vstříc a prožít nádherné zážitky na dobrodružných cestách i při lenošení na pláži bez lidí... ozvi se, oboustranně čestné jednání v září bych chtěl vyrazit směr Korea, Japonsko...

Hledám kamarádku na kolo, občas fitko nebo jen tak posedět .

ŽenaK vodě 46 let Liberec

TOP  21.8.2019

V říjnu bych ráda vyrazila prodloužit si léto na Kapverdy, do Ománu nebo Senegalu... ale každý nápad vítán a hledám k sobě parťáka, každý za své, ale spolu, ať už pro dobrou společnost, či začínající vztah, a nebo jen krátké dobrodružství... Samozřejmě několikrát se sejít předem, nejen se domluvit, ale i zjistit, že by dovolená společně nebyla utrpením :)

ŽenaNa výlet 46 let Praha

TOP  19.8.2019

Někoho zajímavého pro společné cestování ve dvou anebo v partě. Pojízdná a nezávislá jsem. Preferuji mužskou společnost.

Týden v Itálii? Hledám parťačku na cestování! Příjemná, štíhlá holka (do cca 28 let), která ráda zajde na oběd/večeři/kafe, ráda se dobře obléká, a nemá problém občas zmizet někam na víkend, nebo odjet třeba na týden mimo ČR? Podnikám, a nemam zrovna moc času na seznámeni...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno

MužK vodě 41 let Praha

TOP  20.8.2019

Nějaká sympatická žena (slečna, paní), co by se mnou jela začátkem nebo koncem září k moři na týden - do hotelu ideálně 4* All Inklusive, asi Turecko, Řecko nebo Španělsko, počítám cenově kolem 8-12 tis. Last Minute...letecky z Prahy.

ŽenaNa výlet 43 let Přerov

TOP  20.8.2019

Půjde někdo s holkou na výlet do kopců. Batoh, klid, stromy, výhledy...kdo se přidá?

Ahoj, slušný chlap, hledající pohodu a týden naprostého relaxu, hledá holku která se mnou vyrazí ještě do tepla. Vše je na dohodě. Spontánní jednání, důvěra, vše co nám chybí. následnému vztahu se nebráním. 47, 186, 86. Měj krásný den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno