Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

MužNa hory 47 let Praha

TOP  28.2.2020

hledám ženu na společné lyžování a poznávání...

Jenom zoufalky? Rád bych pozval příjemnou, pohlednou ženu někam na výlet, případně procházku městem. Ukážeš mi zajímavá místa? Jsem ve Znojmě nový.

Hledám sympatickou, upřímnou, věrnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí. Která dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu.Hledám dívku, která má vůli citlivě budovat plnohodnotný vztah založený na rodině a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.

MužNa hory 41 let Brno

TOP  26.2.2020

Kdyby chtěl někdo podniknout nějaké pěší i vícedenní túry, cyklo výlety... dejte vědět. Jsem VŠ, 41 let, 187cm, atlet postava, dobrá fyzička, s vícero zájmy.

Hledám nudistku, která zvažuje že by odjela v nejbližší době natrvalo do zahraničí, někam kde je teplo a sluníčko celý rok. Měla bys být bez závazků, 35 - 55 let, anglicky mluvící, štíhlé postavy, finančně zabezpečená. Věřím, že najít tady vhodnou partnerku je skoro nemožné ale říkám si kdo hledá ten najde. Prosím foto nejlépe celé postavy.

ŽenaPo Evropě 42 let Praha

TOP  24.2.2020

V květnu plánuji s dcerou (9 let) navštívit Disneyland v Paříži. Přidá se k nám někdo?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Ostrava
Muž | 46 let
Náchod
Muž | 41 let
Praha

Nějaká žena, či dívka, která ráda cestuje? Co třeba spolu vyrazit někam do tepla pod palmy? Můžeme společně objevit Vietnam nebo jižní Ameriku... Ale nebráním se ani jinému návrhu. Já sportovně založený pohodář - nekuřák, který už má něco procestováno a jsem pro každou legraci a špatnost. Napiš a určitě něco vymyslíme. Honza

Přeji hezký den, hledám pána/í na výlety, koncerty, kino, turistiku aj. Jsem normální holka, která, myslím neřeší hlouposti, ale těší se z nových poznatků.

ŽenaK vodě 46 let Praha

TOP  22.2.2020

Hledám spolehlivého kamaráda VŠ na cestování po světě. Najdu?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Ostrava
Muž | 41 let
Praha
Muž | 46 let
Náchod