Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

miluju cestování a hledám ženu/dívku, která má ráda sex a fisting, nebo to chce zkusit... já VŠ, spolehlivý, čistotný, velkorysý... Brno a okolí vzájemná úcta a vyjít si vstříc a prožít nádherné zážitky na dobrodružných cestách i při lenošení na pláži bez lidí... ozvi se, oboustranně čestné jednání

Nabízím štíhlejší ženě pár dní u moře. Koncem léta nebo podzim, Letecky nebo autem, hotel nebo apartmán, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Řecko, Egypt, jak se dohodneme...Prosím o foto a pár řádek. M.

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  18.8.2019

Jela by jste někam na poznávací výlet, po Čechách.A nemáte s kým? Je Vám do 45 let, štíhlá, fajn trošku i akční žena a mladší myšlením? Tak napište. Ps: A Kam třeba Hrad, zámek, muzeum, přírodní památka apod. Ideálně z Prahy, nebo její okolí.

Hledám příjemnou ženu kterou baví život a která se ráda směje.Hledám někoho, kdo se se mnou bude toulat nejen po lesech, kdo se mnou zajde do kina, do divadla, prostě někoho kdo se rád baví a bere věci jaký jsou...Zároveň někoho, se kým si budu moci pokecat o všem, naprosto otevřeně a nemyslí jen o problémech a nesnázích. Zkrátka...pokud se taky někdy cítíš zvláštně osamělá.

Nenajdu někoho v okolí Hořic na sběr hub, hříbku atd. Nejsem odtud , bydlím zde krátce a nevim kde tady rostou . Společný výlet do hor.

Hledám štíhlou ženu, dovolená v Řecku poslední týden v srpnu.

Moc chci prožít nezapomenutelnou dovolenou s prima chlapem někde u moře a užívat si společně strávených chvil na pláži, procházet se nádhernými kouty přírody i městečka, možná si i zatancovat a moc krásně se bavit, smát a povídat a usínat v nádherném pelíšku a těšit se co dobrého dostaneme k jídlu i pití. Možná si udělat i hezký výlet do okolí a být si tak nějak blízko na duši i po těle spolu a v sobě. Pokud si můžeš vzít v nejbližším termínu volné dny piš, odepíši.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno

Bydlim v Alpach , Svycarsko. Jedes do svycar do hor ? Hledas průvodce? Ubytovani, a kempovani v Alpach pod stanem. Čekám ;)

Najde se tady žena, pohodová, sympatická, která by ráda cestovala do tepla za pohodu, poznáním a to jak po suchu i po vodě. Co má trochu více času. Napiš Honzovi 179 cm, 48 let, trochu kilo navíc. Nejedná se o vážný vztah ani o škemraní o sex.To třeba až časem se uvidí. Hlavně vzájemné sympatie. Ahoj napiš. Pošli mail, popř. telefon, ať domluvíme další.

Pokud velice rád cestuješ moc prosím ozvi se mi, vyměníme si fota a po osobním setkání, ráda bych totiž letos zažila fantastickou dovolenou Egypt, Tunisko, Mallorka apod. V práci všichni už mají vybranou dovolenou, tak mohu kdykoliv na LAST MINUTE ODJET.Mám na to, ale samotné se mi nechce. Přece jen, když jsou spolu dva, cítím se v bezpečí a navíc mohu mít nezapomenutelné prožitky a možná i budoucího partnera.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno