Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

Hudba
Umění
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Pohodové ženě z celé ČR nabízím cca čtrnáctidenní pobyt v naturistickém kempu u moře v Chorvatsku. Ubytování ve vlastním obytném přívěsu. Odjezd po 15. červenci. Nechci jet sám. Proto hledám společnost pohodové ženy, se kterou si mohu společně zaplavat, užívat sluníčka, zajet na výlety a posedět u dobrého jídla. Vždyť i sklenička vína ve dvou lépe chutná.

Kolo
Plavání
Příroda
Zvířata

Hledám někoho na nenáročné výlety nejen na kole . Otrokovice a okolí. Je mi 67 let a mám slabší jednu nohu.Ozve se někdo, třeba i lehce postižený? Ve dvou je vždy veseleji :))))

Někam k vodě? Rád se přidám.

Hledám parťačku ve věku 55 - 63 let na leteckou dovolenou v Albánii u moře, a to v termínu 4.-14.9.2020. Letenky i rezervaci ubytování v hotelu se snídaní již mám. Najdu?

Hledám kamarádku / kamaráda na vycházky, výlety a přátelské klábosení.

vycestoval bych k mori, ktera zena se prida?pohodar, nekonliktni 60satnik

Ráda bych našla kamarádku/partačku na výlety do přírody v okolí Prahy. Ideálně věk 60+, nejlépe také v důchodu. Kromě výletů jsem samozřejmě i pro ostatní aktivity jako je kultura, cestování, rekreační sport apod.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 64 let
Opava
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha

MužK vodě 67 let Zlín

TOP  4.7.2020

Jela li bys někam a nemáš s kým, jako já, ozvi se! Jinak všem nezadaným krásnou dovolenou.

Hledám spolucestující ženu na společné výlety po Česku. Hledám spolucestující, prosím nehledám vztah ani flirt. Obdivovat krásy je lepší ve dvou než samotnému. Auto mám.

Hledám ženu 20-60 let k společnému cestování obytným autem k moři do (Chorvatska, Bulharska nebo Řecka) . Destinace a termín upřesníme po vzájemné dohodě. Chorvatsko min. 1 týden, ostatní destinace min. 2 týdny .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha
Muž | 64 let
Opava