Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

K vodě : Společné cestování : Hradec Králové

Žena na společné nahé koupání, případně saunu?

Léto už začalo, hledám kamarádku na návštevu nuda pláží, a třeba i doma

Ahoj, vím, že je to na poslední chvíli, ale uvažuji o LM tak na tuto středu.Na týden. Asi Řecko.Není tu něžné pohlaví co by jelo se mnou?

Někdo by měl zájem o cestování po vodě primárně v česku? prohlídnout si zemi z vody. Motorovou loď a zkušenosti mám, hodil by se člen posádky.Do posádky vezmu vážného zájemce.Hlavní je zájem o plavbu a užít si klidu na vodě. Zkušební plavba na Labi.

Jsme kamarádi různých věkových kategorií a hledáme kamarádky různých věkových kategoría na různé sportovní akce a společná setkávání v přátelské atmosféře. Například: společné sportovní akce, turistika, výlety a podobná setkání, kde bude možnost se i vzájemně poznatí. Přihlásit se mohou kamarádky i sympatičtí jednotlivci i ženy, maminky s dětmi, všichni kdo budou chtít. Pište vzkazy. Těšíme se :)

Hledám spolucestující na dovolenou u moře od 7, 6, nebo 15, 6, Jestli nemáš s kým odjet a máš ráda moře, ozvi se.

Hledám spolucestujícího (parťáka) na pobyt u moře.Před nebo po sezoně.Nechci připlácet za lůžko. Na destinaci se domluvíme.Já muž 53 let.Hledám spolucestující na dovolenou k moři. Kdykoliv a kamkoliv . Nejraději řecké ostrovy, jih Itálie, Malta, Kypr, Baleáry, sever Afriky, Karibik. Vyhnul bych se Bulharsku, Chorvatsku a snad i Turecku.