Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

K vodě : Společné cestování : Zlín

MužK vodě 66 let Zlín

TOP  18.11.2019

Co tak do Vánoc ještě na 21 nocí do Egypta za moc zajímavou cenu. Odlet z Německa. není-li to pro Tebe problém a jela bys, ozvi se.

MužK vodě 64 let Zlín

TOP  15.11.2019

Kdyby se našla paní hovořící německy (věk a stav nerozhoduje) časově nezávislá, která ráda cestuje, nemá zrovna s kým a měla by zájem někam k moři last min za opravdu zajímavou cenu... Co mě se týká, jsem pohodový, bezproblémový...a žádnou legraci určitě nepokazím.

MužK vodě 63 let Zlín

TOP  11.10.2019

Našel bych kamarádku s ploutvemi, které se líbí pestrý mořský život na útesech v Egyptě?Vzájemná tolerance.Antonio

MužK vodě 33 let Zlín

TOP  4.8.2019

Ahoj :) Touto cestou bych zde rád našel společnici na dovču někam k moři. Má představa je někdy v termínu září-říjen s délkou pobytu asi 7 nocí. Můžeme si udělat společný program, nebo naopak každý sólo zvlášť-jde mi o to, že jet samotný je finančně náročnější a za druhé bych touto cestou rád poznal novou tvář :-) Jsem svobodný, bezdětný.Měla by jsi mít mezi 25-40 lety, ale je to jen číslo ;-) Pokud to máte některá jako já, budu rád když se ozveš :) (rozumím si více se ženami, než s muži)

ŽenaK vodě 43 let Zlín

TOP  2.7.2019

Pohodová a sympatická dvojka matka/syn (42/7) hledají parťačku či parťáka, klidně i s dítětem na společnou dovolenou k moři. Plánujeme letecky Bulharsko nebo Itálii v termínu od cca 12.7. 2019 dále / 8-9 dní / all incl, plná penze / last minute / odlet Pha nebo Brno. Mé dítě klidnější povahy, bez potřeby si za každou cenu vynucovat pozornost. Od případného dětského parťáka vyžadujeme totéž - přece jen budeme v jednom pokoji..... Foto vítáno, zašlu i naše. Ozvat se můžete na

MužK vodě 63 let Zlín

TOP  29.4.2019

Kdykoliv budeš chtít vyrazit nejbližším možným dopravním prostředkem k moři, jsem Ti nablízku.Pouze vzájemná dohoda a všeobecná pohoda.A.