Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na hory : Společné cestování : Ostrava

MužNa hory 42 let Ostrava

TOP  17.9.2019

Pěkný den ..touto cestou hledám ženu , která miluje hory a noc pod hvězdami...Spoustu času trávíme se skupinou na horách pod širákem , ale tak nějak mi při těch krásných západech a východech slunce někdo chybí. Mezi mé další zájmy patří sport , jako je tenis , badminton, kolo, lyže a běžky tak pokud máš ráda podobné věci a alespoň trošku jsem Tě touto cestou oslovil , tak napiš , , Budu se těšit

MužNa hory 39 let Ostrava

TOP  17.9.2019

Jezdím přes týden dle pracovních možností prvním vlakem 4:48 z Ostravy - Svinova směr Lysá hora, tak bych rád našel pohodového přítele na společné výstupy. Tempo klidné ale může být i rychlejší, popřípadě seběhy :) Však se domluvíme :) Později můžeme vyrazit i na jinou tisícovku. Popřípadě můžeme naplánovat i bivak na kole na Lysé :) Plánů je hodně ale nechce se mi někdy samotnému :)

MužNa hory 51 let Ostrava

TOP  31.8.2019

Ahojte! Akce bleskovka! Zítra odjíždím na tři dny do Rajeckých Teplic. Jedu autem, na eventuélním vyzvednutí se lze dohodnout. Přes den nějaký trip po okolí, v podvečer relax ve wellness na penzionu a drink, prostě na pohodu, vypnout, vyčistit hlavu... Pokud by se chtěl některá z žen přidat, byl bych rád... Prosím, zdržte se komentářů mimo mísu! Jirka

MužNa hory 40 let Ostrava

TOP  19.8.2019

Ahoj, hledam partacku na prechod Velke Fatry za dva dny 30.8.-1.9. Najdu? ( vim, ze jsou to 3 dny, ale patek je na presun z ostravy )

Dvě atraktivní sestřičky hledají dva horské průvodce nejen horami, ale i všemi krásnými prožitky - výlety, wellness, kino, divadlo, koncerty.. Smysl pro humor nutný :) Život se má prožít a né přežít ;)

Pohodový chlap hledá pohodovou kamarádku do deště. Mám rád hory, vodu, kavárny i pivnice, taky divadlo, koncerty, .. tak normálně.

ŽenaNa hory 36 let Ostrava

TOP  10.6.2019

Hledám kamaráda. Někoho, kdo má rád hory, přírodu, jde radši ven než sedí u tv. Který se cítí lépe na samotě než ve městě.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Liberec
Muž | 32 let
Beroun

MužNa hory 34 let Ostrava

TOP  2.6.2019

Slečna, zatím jen na toulky přírodou? S pejskem či bez, já mám dvě adoptované fenky Slovenského Čuvače.

ŽenaNa hory 55 let Ostrava

TOP  20.5.2019

Hledám seriozní zájemkyně(45 - 60 let)o lyž. zájezd do Superdévoluy, ideálně - černé a červené sjezdovky. Trochu spěchám, závaz. přihl.-příští týden. Záloha 1500Kč. Cena=ubytování s kuchyňkou+ permanentka 6 dní+busem tam a zpět. Jídlo a pojištění v ceně není-beru polotovary z ČR. Odjezd z Ostravy. Cena = apartm. 2osoby - 9300, -Kč/os.; apart.3osoby - 8700, -Kč/os.; apart. 4 os. 7900, -Kč/os. Navrhuju probrat to u kafe, co nejdříve.

Dobrý den, hledám partačku na horskou turistiku, nemusí být ani zapálená do komerčních akcí typu LH24, B7 (na to momentálně bych si netroufl). Zkrátka někoho, kdo má rád kopečky a přírodu a minimálně 1x za 14 dní by ráda šla na kopeček, optimálně 1x za týden. Jedna podmínka, pozitivní myšlení! :) Odpovědi prosím s fotkou. Děkuji a přeji hezký den :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Beroun
Muž | 34 let
Liberec