Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Po Evropě : Společné cestování

MužPo Evropě 66 let Praha

TOP  28.5.2020

Která žena se , mou poletí k moři do Albánie začátkem září 2020? Bude to levné a každý si bude platit svou útratu.

atraktivní muž se seznámí s dívkou

Senior z Prahy hledá mladě myslící společnici na posezení u kávy ap.Jsem udržovaný muž, mladšího myšlení a je možno se domluvit na společné dovolené září-říjen k moři.

Vitální chlap na úrovni, dobrý společník, udržovaný prací a sportem, hledá příjemnou štíhlejší nekuřačku, která by s ním letěla v září na poznávací zájezd s turistikou a koupáním na Sicílii a Lipary od CK Geops. Sdílená radost je dvojnásobná.

MužPo Evropě 47 let Brno

TOP  24.5.2020

Nabízím cesty obytným autem po Evropě. Honza

MužPo Evropě 27 let Praha

TOP  21.5.2020

Ahoj, bydlím v nizozemské Evropě a občas cestuji do České republiky a bylo by hezké se s někým setkat, když navštívím. Jsem finanční inženýr a ráda najdu někoho, kdo chce spolu cestovat a občas se vidět, až budeme mít volný čas, protože jsem normálně zaneprázdněn prací, takže mi na dálku dobře vyhovuje. Samozřejmě můj zvláštní někdo je vždy vítán k návštěvě mě. Mimochodem, mluvím anglicky.

ahoj, rád bych se seznámil s holkou, která by chtěla podniknout nějaký výlet, čau alešDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník

Hledám štíhlejší ženu na podzimní výlet autem s obytnou úpravou na Sicílii . Jan

Ahoj, jmenuji se Honza, je mi 30 let. Hledám slečnu, která nemá ráda nudu, je aktivní, ráda se směje a chtěla by procestovat svět. Jsem nezadaný a rád se seznámím vážně. Cestování je můj svět. Jsem snílek, cestovatel, dobrodruh, fotograf a lovec polární záře. Rád bych s někým sdílel krásné zážitky, byl oporou, ale i měl oporu. Vytvořme společně krásné vzpomínky. Večeře, drink, výlet, je jen na nás jakou cestou se vydáme. Jaké sny si společně splníme?

Co se týká dovolené 2020 u moře, bude situace problematická Moje nabídka se týká Chorvatska. Nabízejí se dvě možnosti¨ - Letecky spolu s extrémním rizikem nakažení v uzavřeném prostoru s vnitřní klimatizací - Nebo individuální cesta autem s minimálním rizikem nakažení. Za této situace nabízím odvoz vozem fabie combi - Babičce se dvěma vnoučaty - Nebo 2 kamarádkám s max 2 děmi. Prosím o foto.Polovinu nákladů na cestu jsem připraven hradit ze svého, nejsem sexuální loudil,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník