Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj jsem již 10 let po dopravni nehodě na vozíčku hledam kamaráku jezdim autem takže vzdálenost není až takový problém . Napiš a uvidíme .

I am the kind of person who likes to see the humour in everything.

Laska se koupit neda.Muzeme ji dostat nebo darovat.Hledam darkyni.

Hledám partnerku z rusko-jazyčné oblasti na vše hezké, co život nabízí.Jsem 57-letý, svobodný nekuřák, abstinent, vyšší postavy.Foto mailem.

Jsem 57-letý, svobodný, vyšší postavy a hledám partnerku pro život.Mám slabou epi bez příznaků, takže vedu normální život.Mám všestranné zájmy a jsem nekuřák.Můžeš být z celé ČR a SR.Věk nerozhoduje.Foto na mail.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha

Retired policeman 50+, athletic, winter swimmer, 1, 80m tall, 73 kilos, black hair, greenborwn eyes, house by the sea in Volos (Greece) the place (where Jason and the Argonauts set-off from!) is looking for a young, attracive lady (little over-weights acceptable) without any family or other obligations, a seriously and decent person, preferably a non-smoker in her 20s - 30s to live happily with him (like a Queen!) withou any financial worries in a loving relations/marriage.

I’m Czech man (Prague/Tenerife)...Interest; music, dancing, swimming, cars, culture, style, sports etc...

Friendship, pubs, coffee-shop, walks, that kind of stuff, and see what happens

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha