Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Hi. I'm a tall french guy living in Brno. I like outdoor sports (cycling, skiing, hiking...) and spending time in mountains. Otherwise, I'm easily convinced to go out for a drink, a concert or a play. Let's go for a walk around the city or have a drink together.

Hledám věřící ženu, přiměřeného věku k vážnému seznámení. Brno není podmínkou, ale výhodou. Jsem optimista, mírné povahy, rozvedený, 67let, štíhlý - 171 cm s vyřešenou minulostí.

Ahoj ve spolek , našla by se tu nějaká v sympaťanda pro mě ?Můžeme si nějakou dobu psát ale přednost dávám osobnímu setkání to jistě napoví více :-) Jsem mobilní tak mi pár kilometrů nebude dělat velký problém tedy pokud to nebude přes půl republiky.Jestli máš děti není to pro mě překážka . Jsem sice nějakou dobu na vozíčku ale zcela normální, takže žádná velká věda to není . Ozveš se ?????

Danish guy living in CZ ;0) Looking for English speaking company for walks, food, wine or a partner in crime depending on your moral or skillset ;0)))

Upřímná a romantická žena se smyslem pro humor by ráda našla nezadaného nekuřáka ze Zlína nebo střední Moravy, kterému by nevadilo, že mi po úraze chybí části nohou a jsem na vozíčku. Mám pozitivní přístup k životu. Jak jednou řekl Václav Havel: Život je radostnou spoluúčastí na zázraku bytí. Ráda vařím, čtu knihy, pobývám v lese a plavu. Třeba máš také nějaký hendikep – ať už viditelný nebo neviditelný, tak se neboj napsat a připoj prosím i své foto. Těším se na tebe.

Najdu zde kamarádku, která by ráda pokecala?

Dark skin man- not czech looking for a friend for a great relationship ( friends or Maybe more):-))))—————- Fajn tmavy ( cizinec) žije v Praze dlouho, hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 40 let
Blansko
Muž | 28 let
Praha

Neni tady nejaka sympatacka18-26 let co hleda muze na vazny vztah ?

Neni tady nejaka sympatacka 18-26 let co hleda muze na vazny vztah ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 48 let
Praha
Muž | 53 let
Valašské Meziříčí
Muž | 40 let
Blansko