Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Nejsem přímo s Brna ale byl bych rád kdyby si byla aspoň v okolí Moravy ale i tak napiš.Každý by chtěl idealního partnera :D cesta životem muže bejt skvělá i z různými lidmi u mě vede skrze střední cestu, a proto vÍm jistě koho chci.Néé-povrchní ale spíše duševní typ a to která už poznala sebe alespoň nák.Můj osud je ta pravá jinak to nejde takže, jestli máš odvahu budu rád :D Přemýšlela jsi nad životem?Máš otázky?Já jsem sebevědomí chci se bavit snad o všem.Víš o co my jde? cvičíš rada jogu? :D

Greetings, ladies, I'm a 26-year-old student from Prague. I have been studying universities for the last six months. I'm slim and tall. My interests are chess (I have been playing since I was 7 years old. I traveled through the Czech Republic and Turkey and Switzerland.), Volleyball, tennis, table tennis. I like reading mainly professional literature. When it comes to movies, I like comedies (Cool College, Party in Vegas, etc.). Is there a lady here who would come with me for a walk or a coffee?

Ahoj, rád bych zde poznal svou drahou polovičku. Někoho s kým mohu trávit společné chvíle a budem se spolu radovat z každé maličkosti. Budem si navzájem oporou a jeden pro druhého tu vždy bude. Měla bys být upřímná, věrná a hlavně sama sebou. To samé ti mohu nabídnout i já. Na věku nezáleží důležité je abychom si rozuměli, tak se neboj napsat. Budu se těšit na Michal

I am a french engineer that loves Czech Republic.Everything about it, and also how beautiful and open are czech girls.I look for different experiences with open minded girls.And I am not a creep or bad intentioned person.

Looking for serious man . Loving , caring , family oriented, honest.

Looking for people to travel Europe with me.Kazdeho pritahuje neco jineho. Me napriklad pritahuje gravitace.Looking for someone not for couple of months, years, but for someone I would grow old with. Going outside in the rain. Deep talks. And when I say deep, I mean going to Mordor type of deep. Watching some series while cuddling knowing, I'm with a person, who knows what true love means. A soulmate. Simple, isn't it?

Ahoj, I’m Seiya 27 years old from Japan. I came to Prague to work as a scientist. You know, I’m far away from my home and I don’t have friends that much. So, I want friends who can share nice moment, happiness and even sadness, and if we feel comfortable to be together, serious relationship as a couple. My exgirlfriend lied to me and cheated at the end, so I want somebody really trustful, and faithful. I’m sincere gentleman to you for sure.

Ahoj, Hledám věřící, hodnou ženu se smyslem pro rodinný život pro otce své dcerky, která zůstává v jeho péči. :) on 47 let, sportovní postavy, nekuřák, nepije, věřící. Těším se na odpověď.