Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

MužCizojazyčné - on hledá ji 44 let

TOP  20.9.2019

Welcome, I’ve just moved to Prague and would love to meet people from Czechia, I like doing anything from a cozy evening at home to a party night in the city to go out in the nature and camp. So if you are interested and would like my company, write me :)

Looking for a foreigner with a good english who would like to have a chat with me and in case of symphathy would sometimes spend a time with me (some sport activity or culture). I am independent woman, who likes do some activity such as walk around, travelling , writing etc or just have a good coffee. All depends on both of us. I am looking forward to see your reply with a photo if possible.If not, than I prefer to exchange photo by emails. Have a good day:)

Ich komme aus Tschechei und arbeite in Deutschland - arbeite dort wie Pflegerin. Ich suche die Liebe fürs Leben und wo man zusammen alt werden kann, den ich bin keine Frau der Lust hat von Beziehung zu Beziehung zu Laufen...Mal über seinen eigenen Tolerand schauen, wäre auch Sinnvoll! " Ich suche ein nette Mann / Partner für leben. "Es wäre aber schon schön, jemanden kennen zu lernen und bei sympathie eine feste beziehung anzustreben und später zusammen zu leben. :-)

Hi, I am on this site to find a calm loving and affectionate lady. I l live in the UK but would like to meet some from your country. I am calm, nice and easy going man. I work in the construction industry. I enjoy most things in life namely travelling, cooking and spending time with friends. I also enjoy staying at home to relax and watch movies or listen to music. I am black British and if you like my ad and want to see my photos I will happily send them to you.

Hi, Bi expat here. Would like to meet a guy so I can experiment. I have a Fetish for nylon and panties with gay porn. I am mid forties , 90 kg. You must be healthy, friendly and discreet. Condoms only. Let's meet for a beer and chat

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 46 let
Praha

Učitelka 48 hledá muže CASD víry 50-55 let, který by jí zdůvodnil proč uctívat Stvořitele, kterého dnes většina lidstva neuznává. Litomyšl-Svitavy-Polička.

Ahoj...hledám hodnou ženu (nejlépe s dítětem) pro společný život...mám zdravotní handicap, bydlím v Uherském Brodě...moje aktuální foto pošlu v odpovědi. Těším se na Tvoji odpověď.

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 46 let
Praha