Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj, hledám děvče, jsem zdravotní postižení lehké, jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím. Jsem 34 let, výška 183cm, váha 79 kg.

I'm a cool headed man with understanding.I'm a peaceful man and I love sharing with people and I'm so much interested in making the world a very safe , peaceful and good place for all human to live in peace, happiness and equality no matter the race and complexion . I love meeting with people, I do not discriminate ..I have had so many experiences in life , the good ones and the bad ones, but all been equal .I see them as part of life. I 'm caring, loving , dedicated, hard working, kind, supportive and ma

Hezký den. Jsem Honza, 183/73, 56let, modré oči, delší světlejší vlasy, veselé, přátelské a dobrosrdečné povahy. Profesí vychovatel a rockový zpěvák, nyní v i. d., ale stále aktivní. Zájmy jsou od muziky přes literaturu a vaření až po áčkové filmy. Nehledám idol, ale také postiženou ženu, které bych mohl věnovat svoji lásku. Děkuji za pozitivní reakci a budu se těšit. (prosím, jen vážně). Honza.

Hledám postiženého muže s autem.Taky máš problém ujít kus cesty.Můžeš být i mladší nebo jako já , nezáleží na tom, ale kamarádský, ., toleratní ano.

Ráda poznám spolehlivého, charakterního muže, který se zajímá o víru a duchovní smysl života. Po seznámení se s různými duchovními směry je mi nejbližší poselství Ježíše Krista v podobě pro dnešní dobu. Víru pojímám soukromě ve svém srdci nikoli formou vnějších rituálů (chození do kostela).

I am a warm, intimate, good, family oriented man, living in the Netherlands (Holland was not available to select). I am 1M84, and also I would qualify me as traditional. I am free and available for a new relationship. Words that would also fit to me: Love, intimacy, sincerity, foolishnesh, crazy about eachother and being important to each other. I am looking for a woman who is open, honest, loyal, wise and traditional. Also I would look for a woman that is slim, good looking and intelligent.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 57 let
Praha

American WM looking for a fun lady to travel with. In USA travel to Prague several times a year.

Ahoj, nehledám partnera pro život ani nikoho pro intimní chvilky.....ale prostě jen kamaráda, který nemá s kým trávit volné chvíle.Jsem v PID.

Hledám dívku, ženu, na procházky. Jsem pohodový kluk na vozíku, ale soběstačný, jen mi chybí milý doprovod. Mám rád toulání po městech a přírodou. Najdu tě?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 57 let
Praha