Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Rád bych našel nevidomou ženu a nebo ženu s oční protézkou z Prahy a nebo nejdále cca 100km od Prahy.

I have moved back to Prague and seeking English speaking lover. Are you here?

Hello, my name is David, i am from USA, and living in Hradec Kralove. I am social and like to meet people. I am native English speaker and not much else, so I am offering to meet, have nice time and talk lots of English. I am good to meet with man or woman, as long as you are willing to talk I have a miniature knirac, she is one year old, we could go for walks or to cafe and talk, or if you know some nice place in the area, lets go! Looking forwards to hear from you. Farming interests me too.

I am the kind of person who likes to see the humour in everything.

Laska se koupit neda.Muzeme ji dostat nebo darovat.Hledam darkyni.

Dobrý den, hledám hodnou ženu, které by nebyla proti mysli známost s tělesné postiženým (skolioza) mužem, SŠ, vdovcem 64/165/75. Jsem zcela sobestacny, mobilní, rád bych opět cestoval, ale samotného mne to nebere. Ozveš se?Najdu ženu, která už dobře ví, že pro opravdový, pevný a upřímný vztah jsou podstatnější věci než hmotný majetek, zdravotní stav, kouření. Jen ŘP výhodou.

Hledám spolehlivého, charakterního muže se zájmem o duchovno. Jsem 58-letá VŠ. Zajímá mne četba, hudba, procházky, společenské dění, .... příroda. Přednost má město Brno a jeho okolí.

Stále hledám přítele v ID nebo PID s autem.Můj problém s nohama, nic neujdu.Je mi smutno, život veselejší