Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Cizojazyčné - on hledá ji : Různé kategorie

loooking for new friends on the lovely Prague city??

I am a kind, gentle, playful, open minded guy from the west... I am partially in Prague and partially in a warm place, especially in the winter :). I am single/divorced longer time, now living alone, so I am looking for a girlfriend... Ideally someone who likes that I travel, either to come with me or to have freedom. You should in general like kids and animals, even if you don't have...

Rád poznám slovensky nebo rusky mluvící dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

Salut, si tu veux entraîner ton francais et parler par courriel, par chat, par téléphone ou le mieux étant assis en face au cáfe par exemple donc je serrais amusé d ´entendre de toi. On verra ou est comment ca evolue. Le niveau du francais n´est pas trop important. Je comprends aussi un peu le tcheque ou l´anglais. Merci et a bientôt !

..free, slim or half-slim.. liking nature, walking, listening to the music.. looking for slimm at the best.. and real and minded real.. .not fakes.. simply date not writing.. please, replies with actual photos of face and figure only.. and living in Prague or nearby..

Hi, Im I'm 42 years old, originally from Canada now living in Breclav looking for a lover aged 35-52. Write me:-)

Habibi, NOT Czech tall man with Dark hair, looking for a friend for a great relationship.please write back. ----------------------------------------------------------------- Vysoký tmavý vlasy cizinec hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 32 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 28 let
Praha
Muž | 36 let
Praha

NOT Czech tall man with Dark hair, looking for a friend for a great relationship.please write back. ----------------------------------------------------------------- Vysoký tmavý vlasy cizinec hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!

I am foreign businessman who live in Prague, I am just looking for girl for flirt. Please write me with picture.

Hledam kdo budeš me pomáhat ve češtině. I’m looking for someone to help me with my Czech. I can help you with English if needed or you gain a good friendly good looking funny guy. ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 32 let
Praha
Muž | 36 let
Praha