Postižený hledá ji : Různé kategorie

Rád bych tady potkal přemýšlivou a zodpovědnou ženu, která hledá partnerský vztah. Někoho s reálným pohledem na život. Prožívat spolu to, co život přináší. Já spolehlivý, preferuji věrnost. Mám zrakové postižení. Pokud jsi přiměřeného věku, tykáš si se smyslem pro humor, máš také nějaké menší postižení, rád tě poznám. Pár kilo navíc není překážkou
Caute nějaká že na for mi?
Ahoj,sem mladý muž,ve věku 37 let.rád našel slečnu,které by nepřekáželo.mám děckou mozkovou obrnu.i říká se také tomu, zkráceně se označuje(dmo).si před staví,některé věci člověk.ale opak je u toho jiný.chodim bez problémů,žádné pomůcky při chůzi nemám.jen je zřetelně při té chůzi vidět.nedošlapuju celé právě chodidlo.popisoval na začátku mou diagnózu,tak právou horní ruku,mám méně zručnou...těším se odpověď
Ahoj,je mě 40 let,jsem svobodný a nezadaný,jsem v pl.in.důchodu.Hledám klidnou a hodnou ženu,která nedá na předsudky.jsem aktivní rád sportuji a cestuji,a mám další zájmy.Předem děkuji za jakoukoliv odpověd,která bude míněna vážně.
Kino
Hudba
Příroda
Výlety
Jmenuji se Štěpán, jsem z Liberce absolvent VŠ stavební. Od roku 2011 po úrazu což změnilo můj fyzický i duševní stav, ale stále pracuji s pomocí rodiny na jeho zlepšení. Hledám a doufám, že máme šanci najít se ,abychom si mohli být navzájem přínosem,motivací, obohacením nebo nadějí. P.s. možno i placenou osobní asistentku na počet hodin v rámci týdne dle dohody. Navštěvuji denně JÚ středisko denních služeb. Psáno s asistencí otce
Zdravý muž hledá dívku či ženu (18-35 let) s vážnějším a viditelným postižením (vozíček, DMO, amputace, pleny, mentální postižení, Downův syndrom apod.). Nabízím pomoc, péči a dle situace kamarádský, milenecký nebo vážný vztah. Umožní-li to zdravotní stav i založení rodiny.
V dětství zneužívaný a bitý, nedomazlený, trpící impotencí v běžných situacích ale předčasnou ejakulací s nafukovacími a plyšovými hračkami, a občasným pomočováním (hlavně ve stresu a ze studu), hledá chápající laskavou nebo přísnou (či s oběma tvářemi) ženu, ideálně zralého věku (bez omezení). Na partnerku nemám žádné zvláštní nároky, jen aby pro mě a mé postižení měla pochopení. Já jsem tolerantní a submisivní a mám pochopení pro cokoliv. Budu vděčný třeba i za dopisování.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Hledám kamaráda/ku,který/á by mi pomáhal/a např.chodil/a se mnou na procházky,výlety,povídali jsme si apod.Jmenuji se Michal,je mi 35 let,držitel průkazu osoby ZTP/P,používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík.Při oblékání a osobní hygieně a přesunech z a na vozík potřebuji pomoc asistenta/ky.Jsem celiatik (alergie na lepek).Jsem normální kluk a tímto,prosím nějakou dobrou duši,která by se chtěla seznámit a pomáhat mi, přičemž by mu nevadil můj zdravotní hendikep.
Jsem Aleš, 34 let, 177 cm. VOŠ, VŠ. Hobby cestování, kultura, příroda. Hledám hodnou a inteligentní ženu. Praha a Čechy.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha