Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : SeznamkaMladá Boleslav

Tak tohle fakt nechápu každá tu hledá atleta supermana indijá jonese multimilionáře párty boye a pornoherce ......a kdy asi tak mám chodit do práce !!!!!

Ahoj rád bych našel zatím kamaradku a čas ukáže co bude dal

Ahoj jemi 40 let mám dvě děti radbych našel kamarádku na občasné psaní pak třeba časem se sejít a dat si kavu ahoj

Hledám ženu, dívku, co se nebojí napsat, napsat si o věcech všedních i nevšedních, třeba i o věcech u kterých nám bude mravenčit v těle.

Hledám ženu, dívku, která se cítí sama. Příjemné večerní psaní o všem možném.

Nedávno jsem si něco uvědomil. Už příliš dlouho je můj život poněkud prázdný. Můžu si za to sám, vždy jsem byl spíš samotář. Co se změnilo? No jednoduše mně to přestalo bavit. Jsem duševně založený, ale o svoje názory a přesvědčení se nemám s kým podělit. Proto tu teď hledám přátele, muže i ženy, kteří by dokázali přijmout mne, na oplátku za to když příjmu já je. Nesoudím, neočekávám a nevnucuji. Pojďme se společně pobavit a třeba najdeme skutečné přátelství.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 36 let
Semily
Muž | 51 let
Praha

Cítíš že tě lidé kolem nechápou? Máš strach za co by tě mohli soudit? Nebo máš plné zuby toho jak se dívají a nevidí? Pak jsi našla toho koho jsi potřebovala. Nejsem ničím výjimečný, jen chápavý. Nikoho nesoudím, od nikoho nic neočekávám. Hledám přátelství založené na pochopení a upřímnosti, kterou může dát jen ten kdo se dívá a vidí. Vidí věci takové jaké jsou. Pojďme si chvíli psát a uvidíme jaké přátelství z toho může vzejít.

Touto cestou hledám ženu pro dopisování a psaní zpráv. Já štíhlý 43 let mladšího sympatického vzhledu.. Napíšeme si a budeme jeden o druhém vědět.....?

Ahoj, hledám kamarádku. Mám poměrně časově náročnou práci a zatím nedořešený vztah, takže na nový vážný vztah nejsem ta správná volba. Ale pokud trávíš většinu času sama, stejně jako já, a nebaví tě chodit do fitka nebo do bazénu samotnou, nebo si nemáš s kým zajít na večeři a popovídat, tak klidně napiš. Třeba vyrazíme spolu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 67 let
Praha
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 56 let
Louny