Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaKlatovy

Dobrý den, jsem možná romantik, ale:)? Včera, v sobotu, před dvanáctou, Albert Klatovy. Nemohli jsme se u zeleniny, vyhnout s Vaším košíkem:), . I pak jsme se v obchodě "potkávali". Nakonec nešly kasy a ani elektřina. Odešla jste k zadnímu parkovišti, tak i kdybych měl odvahu stejně jsem Vás nestihl oslovit? Pořád na Vás od té doby myslím, tak kdyby náhodou:)?

Ahoj lidi. Pokec o životě.Česky, anglicky, německy. Ústy nebo rukama nohama. Mailem nebo osobně. Pokud jsi místní, dobře. Pokud přespolní, ještě líp. Zn. Kamarádů není nikdy dost :-p. Ať jsi kdo jsi, krásný zevnitř nebo zvenku, mladý nebo starý, dej mi zprávu, uvidíme, jestli si budem mít co říct. Když ne, aspoň si popřejem hezký den. Zkus.

Ahoj, hledam zenu kolem 30 let veku z Plzenskeho kraje...

Ahoj. Najde se holka která by si chtěla psát a možná i něco více. Jsem pohodář co má rád srandu, kino.


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Dopisování a přátelé : Seznamka : okres Klatovy

Dobrý den, pokud bude číst tento inzerát ŽENA, postavy libé, úsudku bystrého, úsměvu hezkého, která má ráda život, prosím, odpovězte mi na tento inzerát. Prosím, buďte ze Sušice a blízkého okolí, ve věku do 59 let, na stavu nezáleží, sám jsem trochu ženat. Více osobně.

Ahoj ... Rád bych si jen tak nezávazně psal s dívkou čí slečnou ve věku 25 - 40 let. Jmenuji se Vladimír a je mi 32 let.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 52 let
Brno
Muž | 67 let
Praha
Muž | 56 let
Louny