Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : SeznamkaKlatovy

MužVzkazy 38 let Klatovy

TOP  2.6.2020

Našla by se také prosím nezadaná dívka poblíž Západočeské části Šumavy?Jsem svobodný, pohodový, ale stále sám.Vyjet si na kole, zajít na procházku, houby, borůvky.Možností je spoustu.Můžeš být klidně i z dálky když ti to nebude vadit.Jinak jezdí sem vlaky a auto má taky:).

Dobrý den, jsem možná romantik, ale:)? Včera, v sobotu, před dvanáctou, Albert Klatovy. Nemohli jsme se u zeleniny, vyhnout s Vaším košíkem:), . I pak jsme se v obchodě "potkávali". Nakonec nešly kasy a ani elektřina. Odešla jste k zadnímu parkovišti, tak i kdybych měl odvahu stejně jsem Vás nestihl oslovit? Pořád na Vás od té doby myslím, tak kdyby náhodou:)?

Ahoj lidi. Pokec o životě.Česky, anglicky, německy. Ústy nebo rukama nohama. Mailem nebo osobně. Pokud jsi místní, dobře. Pokud přespolní, ještě líp. Zn. Kamarádů není nikdy dost :-p. Ať jsi kdo jsi, krásný zevnitř nebo zvenku, mladý nebo starý, dej mi zprávu, uvidíme, jestli si budem mít co říct. Když ne, aspoň si popřejem hezký den. Zkus.

Ahoj! Jsem třicetiletá mamka s dvouleťákem a hledám kamarádku z Klatov a okolí, ideálně s dítětem podobného věku, na společné výlety, procházky, posezení, zkrátka na trávení volného času :). Jsem v Klatovech relativně krátce a na mateřské se těžko seznamuje :)

Ahoj, hledam zenu kolem 30 let veku z Plzenskeho kraje...

Ahoj. Najde se holka která by si chtěla psát a možná i něco více. Jsem pohodář co má rád srandu, kino.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 58 let
Praha
Žena | 43 let
Beroun
Žena | 65 let
Ostrava