Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : SeznamkaNové Město n. Metují

Hezký den, jsem tu nový a rád bych si dopisoval se smyslnou a přirozeně inteligentní ženou či dívkou v jazyce českém. Nehledám reálné setkání, láká mě psát si intimně a vyměnit si třebas i souktomá média. Jsem vzdělaný, dlouhovlasý, modrooký. Mám vztah k poezii i umění. Miluju košatost našeho skvělého jazyka. Budu se těšit!

ahojda všem najde se tady nějaký můž na psaní pokec:)


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Dopisování a přátelé : Seznamka : okres Náchod

Moc tomu nevěřím, ale prý se má zkusit vše. Schází mi parťák pro život. Hodná, věrná a svobodná holčina, snad si na dnešní dobu nekladu moc velké nároky, ale každý den mě utvrzuje o opaku. I když věčný optimista, naděje se mi už nějak vytrácí, chci na dnešní svět moc? Chybí mi druhá polovička ke které bych mohl vzhlížet, opečovávat a vážit si ji každý den. Děkovat životu, že jsem potkal největší štěstí co mě kdy mohlo v životě potkat. Pokud ti nejsou tato slova cizí a hledáš to stejné, napiš.

Jsi zadaná, ale hledáš někoho na popovídání o věcech, na které není doma čas? Jsme na tom stejně. Napiš a třeba najdeme společnou řeč.

Ahoj. Hledá se pohodářka se smyslem pro humor, milá a hodná slečna se srdíčkem na pravém místě, klidně i tichá a nesmělá, která by se těšila z přítomnosti druhého. Nejsem moc sportovně založený, raději mám pohodu, žádný uspěchaný život, klid a hlavně upřednostňuji hezký život ve dvou, jen mít tu správnou inspiraci a jde vše. Pro druhé bych se rozdal, štíhlý, citlivý, optimistický, doufám že i hodný a pozorný, upřednostňuji raději domácí pohodu a malý okruh přátel. To co hledám sám nabízím.Najdu?

Někdo si dopisovat o čemkoliv? Klidně i starší než jsem ja..

Hledám kamarádku nad 55 let na cestování z HK kraje.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Beroun
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 58 let
Praha
Muž | 51 let
Praha

Kamarádku hledám.Komunikujme hlasem-mobilem. Fotos-mailem či WhatsAppem. 58/180/85/43krk i boty.Mám volná odpoledne a večery.Není pravidlem, že Sudý vík-Orlické hory.Lichý vík-Krušné hory.Práce MB.Bytem-Sýčina.Zájmy Nordic walking through the forest.AquadromMost.AquaŠtěpánka.Florbal+hra formace-podobná šachu.Pepa.Peru.Nevařím.Nežehlím.2 kola mám.In line+lyže též.A co ty?

Ahoj. Hledám někoho s nevyřešenou budoucností na dopisování. Přitulení a pár kilo navíc vítány.

Jeden pohodový, sportovně založený sympaťák hledá kamarádku. Jsi zadaná, jako já a stejně ti chybí s někým si popovídat, zajít na kávu či zasportovat. Zažít ještě něco nové, neotřelé a mít se znovu na co těšit. Tak se neboj napsat, já tak už učinil... D

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 27 let
Tachov
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 43 let
Beroun