Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahoj, hledám tady kamarádku, které stačí pouze dopisování. Někoho s kým můžu mluvit jako sama se sebou. A nebude se chtít scházet osobně. Jsem introvertní, tolerantní, naslouchající.

Někdo na dopisování, přátelství? Jenom ne o sexu a žádné small talky

Ráda bych skusila písmenka a třeba časem si zavolat jak přátelé čas ukáže vic. Nehledám sex ani flirt. Prosím nepište mi tydle návrhy. Jestli existuje někdo takový v této době budu ráda.

Hledám zde milou, normální dívku, se kterou by se dalo něco podniknout a rozuměli bychom si - kino, vínko, procházka, sport, výlet někam do přírody nebo za památkou. Auto mám, není problém se kamkoli rozjet. Studuji technickou VŠ v Praze. Zároveň u toho taky podnikám. Už jsem zažil jsem úspěchy i pády. Jsem upřímný, zodpovědný, šikovný a inteligentní. Ve volném čase rád vyjedu na kolo, nebo vyrazím na procházku. V současné době jsem nezadaný, kdybychom si rozuměli mohlo by to přerůst ve vztah.

Ahoj, moc bych byla ráda kdybych si tady našla kamarády holky/kluky je mi to jedno.... ve věku 18-30let. Mám zájem o upřímné přátelství, s důvěrou, lehkostí a poporou, někoho s kým se zasměju i si s ním budu povídat i o "vážnějších" tématech nebo prostě o všem. :-) Zajít na čaj do čajovny, k vodě, na výlet, na piknik :-).... Napište

Hledám kamaráda/kamarádku co bere život s nadhledem a ví co od života chce.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Ostrava

Ahoj, hledám holku na kamarádský pokec a něci i vív až se poznáme. tak mi napiš :))

dobrý de touto cestou hledám může na seznámení 20 -40 let na kamáradsky vztah pardubicky kraj je mi 24 let

Ahojky :) Jmenuju se Lukáš je mi 25 let a hledám normální, hodnou kamarádku na výlety, koncerty, sportovní akce, kino a podobně :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Ostrava