Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Kino
Lyžování
Příroda
Výlety

Hledám nějakou holčinu na obyčejný kus řeči. Jsi tu ?

Ahoj. Po těžkém rozchodu s dlouholetým partnerem bych ráda našla někoho, kdo si třeba právě prochází nebo prošel něčím podobným a nechce na to být úplně sám. Vztah ani sex momentálně nehledám. Potřebuji teď mnohem více... Někoho, s kým si můžu v osamělých chvílích promluvit, svěřit se, popovídat si. Protože samota teď moc bolí. Ideálně někoho kdo se nebojí manuální práce, s kladným vztahem k přírodě i zvířatům, ať máme o čem psát :) Věkově ideálně 28-40. Najdu tady někoho takového?

Ahoj, hledám dívku-ženu na přátelství - dopisování, možná i vážně. Jsem t.č. ve výkonu trestu ve věznici v Plzni. Nejsem násilník ani tmavé pleti. Pokud si chceš psát vše ti vysvětlím a pošlu mailem adresu do věznice. Těším se Pavel

Ahoj, hledám dívku-ženu na přátelství - dopisování. Jsem t.č. ve výkonu trestu ve věznici v Plzni. Nejsem násilník ani tmavé pleti. Pokud si chceš psát vše ti vysvětlím a pošlu mailem adresu do věznice.

Ahoj, nenajde se tady mezi Vámi náhodou holčina - nastávající mamina, z okolí Kolína - Kutné Hory - Čáslavi? Ráda poznám holčinu, která je na tom podobně jako já :-). Když budeš chtít, napiš, ráda tě poznám.

Ahoj, nenajde se tady mezi Vámi náhodou holčina - nastávající mamina, z okolí Ledče nad Sázavou? Nebo klidně mamima, která mimčo třeba už má? Ráda bych poznala holčinu, která je na tom podobně. Já aktuálně čekám. Do Ledče se budu zanedlouho stěhovat a nikoho tu neznám. Proto to zkouším touto cestou. Pokud ráda někoho poznáš, napiš. Budu ráda.

Ahoj jak se máte nenašel by se tu kamarád na pokec a třeba časem na rande a časem na vztah okolí Hradce Králové tak 25-35 let (klidně i tatínek) mám už 8 letého syna tak bychom rádi našli společníka na pěkné chvíle budeme se těšit na odpověď.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Praha
Muž | 31 let
Kladno
Muž | 29 let
Tábor

Hledám prozatím kamarádku na výlety do přírody, za kulturou apod.

Pokud se motáš v klubíčku přátel a jsi lapen do pavoučích sítí a nevíš jak z toho ven stejně jako já.. Pojďme si o tom popovídat a třeba přijdeme na to, proč nám Ten nahoře nedal do vínku víc štěstí.

Jsem společenská, upovídaná a mám ráda zvířata, přírodu, zdravou výživu, seriály, filmy, historii, literaturu, společenské hry. Rovnou říkám, že momentálně nehledám vztah ani povyražení, ale spíš přátelství. Klidně můžeme debatovat jen online, i když by třeba mohlo být fajn občas se vidět. Je možné, že časem změníme názor a budeme se chtít poznat víc a nebo naopak zůstaneme jen přáteli. Jestli si po přečtení myslíš, že bysme si mohli, co říct, tak napiš :). Tobě by mělo být max o 10 let víc/míň.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Praha
Muž | 31 let
Kladno
Muž | 29 let
Tábor