Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Nazdárek, nenašla by se tu fajn holka co by si ráda vyměnila pár písmenek? Budu se těšit :) Vašek

Kino
Divadlo
Výlety
Cestování

Hledá se HIV+ kámoš na pokec, pifko, jen tak ven, prostě kámoš. Já 38/172/65, Praha.

přemyšlím, jestli jsem tady správně. Údajně je normalní si s někým psát i když jsem s někým ve vztahu. Tak jo, třeba mně to pomůže.

Hledá se kamarádka z Kladna a okolí. Je mi 39 let, jsem z okresu kladenského. Pracuji v Praze. Jsem kliďas, spíš introvert. Nekouřím. Věnuji se osobnímu rozvoji, rád cestuji a poznávám nová místa. Rád chodím do divadla. Přátelství je pro mě velmi důležité a je pro mě důležitá důvěra, respekt, vzájemná úcta, komunikace a smích. Nemám rád lež a přetvářku.

Hledam na dopisovani nekoho rozumneho. Kdo mi pomuze pochopit chlapskou logiku. A taky na polemizovani o zivote. Dekuji :-)

MužVzkazy 35 let Brno

TOP  27.5.2020

Hledám kamaráda/kamarádku na občasné setkávání, povídání a zábavu. Jsem třicátník a tomu odpovídají moje zájmy a postoj ke světu. Jsem spíš humanitně zaměřenej, ale práci mám technickýho rázu. V politickým spektru se řadím do současné opozice, na koronavirus se dívám spíše , , švédskýma očima''.Chuť na pivo je vítána :). První setkání můžu zafinancovat, záleží na okolnostech. Jsem heterosexuál. Tvoje věkové rozmezí by mělo být od 25 do 50 let.

MužVzkazy 38 let Praha

TOP  27.5.2020

Rád se seznámím s pohodovou ženou.Je mi 37 let jsem 190 cm vysoký sportovní postavy.Více inf.při vzájemných sympatií.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Semily

Ahoj hodný kluk dočasně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku která hledá kamaráda, lásku i vážný vztah:napíšeš?

Hledám ženu cca 30 - 40 let na komunikaci o životě. Můžeme si psát, volat, můžeme se i vidět. Podmínka je temperament, dobrá nálada, smích, legrace a alespoň 10.000 slov denně k využití. Najdu :-)

Ahoj, našla by se tady mezi vámi fajn holka, žena do 40 let? Ozvi se a povíme si více..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Semily