Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Nehledám vztah, ani bych to teď nedokázal prožít. Hledám kamarádku na chození po naplavce, povídání, projížďce na kole. Rád podnikám výlety po zemích českých autem, na rozhlednu. Rád poznávám země Evropy. Miluji hudbu, kino, mlčení v přírodě.

MužVzkazy 39 let Olomouc

TOP  16.6.2019

Hledám dívku na seznámení věk do 38 let štíhlou a hodnou .Mě zájmi jízda na kole a hudba.

Jak plynul čas, i já jsem chtěl ochutnat to co druzí. Sladký polibek i pohlazení, nic jiného v tom není. Trpím snad závistí, když chci milovat ? Příjdu si jako poustevník v čase věčném, co chodí kupředu, ale nikdo si ho nevšímá. Přitom on sám, rád by pohladil a do očí se ti díval. Upřímnost světu chybí a tichých úst je přemnoho, snad proto mé hledání není slyšet přes dusivé ticho. Hledám jen milý pohled, upřímný dotek, snad i polibek. Je to láska nebo jen klam, to mi pověz ty, jenž hledám.

Ahoj, ženo. Unavuje mě rivalita, odvádění pozornosti od důležitých témat a obecné mlžení ve stylu:Vše je v pohodě, jen se nezatěžovat starostma! Ony vždy přijdou... Zajimaji-li te témata a jsi otevřenou a nezávislou myslí, je možné, že jsme se do teď míjeli.Tom.

Jsme pracují pár a hledáme bydlení jako spolubydlící spěchá nebo u někoho v domečku se kterým budeme pomáhat

Zdravíčko, jsem introvert asociál. Nějaká rada na můj případ? Ď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 53 let
České Budějovice
Muž | 41 let
Třebíč

Ahojky, našla by se tu žena na písmenka?

ŽenaVzkazy 42 let Plzeň

TOP  16.6.2019

Myslím si, že v dnešní době jsou všichni zblblí časopisy a filmy, ve kterých se objevují pouze dokonale vypadající bytosti, s bezchybnou postavou, se sametovou do čokoládova opálenou pokožkou, s bezchybným make-upem (i poté co se ráno probudí po propařené noci), že normálně vypadající člověk už nemá šanci si najít partnera.

Malá, tlustá kuchařka, která nehledá nic víc než psaní by ráda našla může nad 40 let k výměně písmenek.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 21 let
České Budějovice
Žena | 69 let
Ostrava