Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

48 letý muž z Brna hledá kamarada s kterým bych mohl zajít na pivo, někam na akci mezi lidi, samotnému se me nechce.

KAMARÁD se pro mě rovná někdo, kdo má na mě čas (což ti zadaní moc nemívají) a kdo neočekává sex (od toho je jiná rubrika). Jako čerstvě rozejitá se nechci vrhat do něčeho vážného, ale prima kluk na léto by se hodil. Jsem trochu praštěnější Pražanda, miluji sarkasmus a hlášky z filmů, Cimrmany, cestování i válení u TV, tancování, ale klidně i táborák. Bez vypisování, výměn fotek (teda za sebe se nestydím, ale o tom to není), prostě posedět, popovídat si ... a dál se uvidí.

Hledám stálou kamarádku na posezení, popovídání a... :)

Ahoj, hledám fajn kamarádku, která schází. Kolem mě jsou jen takové, TY ZNÁMÉ

Čím více jsem lásky a radosti rozdával, tím více ran a zkušeností pochytil. A je to velice dobře, neboť nyní mne můžou překvapit třeba vlídná slova, fair play, tolerance, nadhled a hlavně zdravý rozum, který jistojistě na tomto světě existuje a věřím, že ta jedna jediná bytost kterou rád poznám, bude právě v tuto chvíli vědět, že vzdát se všeho hezkého co nám tento nádherný svět nabízí, by byla ohromná marnivost, které nechceme podlehnout.. A' propos: nejsem básník i když ne všichni věří :-)

Ahoj jsme 3 holky a hledáme do babince fajn ukecanou extrovertku z Prahy na pokec, zajit na muziku, k vodě. Pridej se, jdeme se koupat v pondělí. Těšíme se na tebe ::))))

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
České Budějovice
Žena | 53 let
České Budějovice
Žena | 69 let
Ostrava
Muž | 44 let
Praha

Hledám kamarádku, které také chybí společnost a možnost s někým sdílet svůj volný čas, na občasné návštěvy, posezení u kávy nebo i výlety nebo dovolenou. Nemáš s kým trávit čas a přátelé se Ti ze života vytratili? Jsi samoživitelka a máš dceru v pubertě? Pak úplně ideální. Hledám přátelství, upřímnost a opravdový zájem. Jestli Tě můj inzerát zaujal, neváhej a napiš :-)

hledam kamaradku na kafe do kina na vylet.

Hledám kamarádku, přítelkyni.Je někde úplně obyčejná žena s kterou bysme si rozuměli?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 54 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Žena | 21 let
České Budějovice