Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahoj, hledám opravdu jen kamaráda, na popovídání, občasný výlet.... ( ne na sex). Možná si dáme toho víc než kolikrát lidé žijící ve vztahu. Jsem VŠ s 8 letou princeznou, s láskou k horám a přírodě, k umění.

Hledám Katku Bigolinovou. Ozvi se mně.

Hledám ženu pro partnerský vztah se společným bydlením u mě. Střední věk, bez dětí a zvířat. Může být silné postavy. Podíl na nákladech v přiměřené výši, domácí práce společně. Přistěhování pokud možno brzy.

Jedna příjemná, nejlépe zadaná, sympatická paní?Nabízím jen bezpečné přátelství, bez postraních úmyslů.Takový malý únik z šedi všedních dní.

Ráda bych tu našla kamaráda na písmenkování. Jsi-li upovídaný, se smyslem pro humor, věkem 45-53, tak se ozvi.

Není tu sympatická a pohledna žena, která by si chtěla psát s ještě pohlednym sympatakem v mém věku? :))

Nejsem příliš komunikativní, spíš uzavřený, dá se říct skoro introvert a melancholik. Přesto bych zde rád našel spřízněnou duši a psaním o čemkoli si občas vyměnil aspoň pár vět, časem se i setkal. Ovšem všechno ukáže až čas.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Klatovy
Muž | 44 let
Praha

Jsem muž s pozitivním přístupem k životu, rád se smějí a i užívám života tak jak mi přijde.Pokud ti nevadí rozvedený fajn muž který sice bydlí za Prahou ale v Praze pracuje a má dostatek času se poznat ? Pak se můžeš ozvat hledám jen realitu, nikoliv anonymní psaní..

Ahoj hledam kamarada kamaradku na volny čas kulturu kino koncert.atd Jen přatelstvi bez sexu.

49 letý muž z Brna hledá kamarada s kterým bych mohl zajít na pivo, někam na akci mezi lidi, samotnému se me nechce

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Klatovy
Muž | 44 let
Praha