Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahoj jmenuji se Lukáš je mi 36 let mladšího vzhledu 180 cm vysoký a hledám zatím jen kamarádku z Liberce nejde mi o sex ale rád zajdu na procházku nebo na kafe nebo cokoliv na věku ani moc tak nezáleží jsem pohodový normální kluk upřímný a hodný budu rád když se mi ozveš

i věci nepoznané dávají smysl- avšak poznání ladí mysl

Pracovitý muž 59/187/89 hledá nezadannou kamarádku , může být i starší v důchodu s časem z vesnice s domkem a velkou zahradou za kterou bych jezdil a která by uvítala mou pomoc kolem domu a zahrady za možnost relaxace a vzájemné pohody.

Hledám prima pohodovou, veselou kamarádku na Břeclavsku, pro společné výlety, posezení, zdrbnutí o životě, vaření a tááák :-) . Je mi 58 let.

Hledám kamaráda na společné procházky, výlety, posezení, povídání.

Hledám kamaráda, přítele dlouhodobě.Nehledám příležitostní sex.

Jsi sama a chtěla bys to změnit? Rád se seznámím se sympatickou příjemnou paní. Jsem rozv bez záv s vlast záz finančně zajištěný. Kdyby ještě někam k moři ... jsem pro.Hledám kamarádku do přírody.

Kamaráda...na vše hezké...ne jen sex

Jsi sama a ráda by jsi o víkendu vyrazila na pěkný výlet ? Třeba na kolo, hory, běžky nebo také do adventní Vídně ? Tak se ozvi a něco spolu můžeme naplánovat.