Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Jsem zadaný, ale zkusil bych si dopisovat. Popř. občas i někam vyrazil, např. na jih ke slané vodě či jinam. Jsem nekuř., VŠ, 60 pryč. Zájmy všeobecné, zvířecí kamarádi pro radost, trochu i cestování a pod.

Potkám zde muže pozitivního myšlení, který má srovnanou hierarchii životních hodnot? Vzájemný respekt, vstřícnost, zájmy společné i individuální: rekr. pěší turistika, plavání, cestováni, hudba - klasika, jazz, divadlo, zahrádka a v čem najdeme společné zalíbení. Nejr. muže vyšší postavy, vš, sš - pro nějž není v plnohodnotném dialogu dvou lidí překážkou, že po úrazu hůř chodím - nevadí oboustranně. Více mailem.

Jsem VŠ v důchodovém věku, aktivní, často jezdící do Prahy. Chybí mi tam kamarádka na společné kafíčko, toulky jenom tak, divadlo...Jsem vdaná, manžel je vytížený. Máš-li zájem , napiš. Hana

Jestli teď tohle čte milá tmavovlasá žena, která by stála o diskrétní přátelství se starým zadaným mužem, ať se neváhá ozvat.

Ja jsem 64lety vzdelany vdovec, 178/80, nekurak, mam rad prirodu, kulturu, cestovani a hodne vice. Chtel bych dopisovat s prijemnou zenou v AJ nebo v cestine, pozdeji mozna vice. Budu se tesit na odpoved.

...tak nevím , jsou tady vůbec nějaká děvčata , která hledají kamarádku 60 + z Prahy nekuřačku , anebo všechny hledají nějakého vysněného prince , kterého na seznamce stejně nenajdou …….

Hledám spolehlivou kamarádku, nekuřačku z Brna, která rádá chodí na vycházky, výlety, cestuje k moři a nemá s kým.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 66 let
Praha

OSECKÁ KYTARA 20.7.2019 Chtěl bych někdo tam jet se mnou zítra?

Zenu pani k obcasnym schuzkam nezavazne pratele

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 66 let
Praha