Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Kamarád nebo kamarádka pro turistiku, na hory, po památkách i za kulturou

Najde se někdo kdo by dokázal vyloudit úsměv na mé tváři i v této složité době?

Měla jsem jet na dovolenou, sedím doma .Zkouším náhodu a píši tento inzerát.Hledám charakterního muže se smyslem pro humor, nevousatého nekuřáka.

Dekuji za kazde nove rano a rada poznam muze co si rad povida.

Jsi sám a hledáš někoho na povídání (zatím) ? Jsi milý, veselý, upřímný člověk, skromný a zůstal jsi sám stejně jako já? Pokud existuješ a přiměřený věk k mému, napiš mi. Těší se Tebe jedna milá, malá, příjemná holka zatím 58 letá.

Kamaráda , který by si po telefonu se mnou zahrál dámu.Mám neomezený paušál.Ty před sebou svojí šachovnici a já též.

Hledá se kamarád časem možná i víc.......Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Divadlo
Hudba
Knihy
Výlety
Cestování

Život nechávám volně plynout, všechno má svůj čas.... Prý se tady nedá seznámit, tomu nevěřím. Určitě je tady spousta skvělých chlapů, stačí si nasadit růžové brýle. Možná jsem si nevybrala správnou kategorii, ale nevadí, do škatulek nezařazuji sebe ani jiné lidi.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Hledám kamaráda na psaní povídání třeba u kafe i spol.akce

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha