Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Slušný muž. Bohužel už 47.let. Hledá kamarádku. Která by si chtěla vzít společně pronájem bytu. Nebo 2.luzkovy pokoj se vším zařízen. Praha. Ale i mimo. Martin.

Ahoj, uvolnil se nezařízený byt na P9 Letnany 2+kk 45m na dlouhodobý pronájem po rekonstrukci, po dohodě možnost částečně dovybavit. Bytová jednotka je spolu s dalšími dvěma byty v uzavřené chodbě, čímž je vyloučen pohyb cizích lidí. K bytu náleží sklepní kóje. Byt je vhodný pro pár nebo max. 3 osoby Cena 14 500 + 3000 poplatky

Dobrý den . Pokouším se zde najít ženu bez předsudků , která vlastní domek se zahrádkou, nebo dvorkem a má ráda psy . Holky jsou chovné . Uvítala by spolubydlení . Podílet se na placení nákladů a pomoc s domkem . Nejlépe v okolí Rosic a nebo v okolí Vyškova . Nabídky potěší .

Polopatě: Hledám Muže, nejlépe který přišel o střechu nad hlavou, nebo který nemá zahradu, a proto hledá protějšek se zahradou aby si tam svépomocí postavil svou chatku a v klidu si tam žil i s dalšími lidmi v chatkách...Jsme na tom stejně, proto si budeme pomáhat.. To znamená že hl.Člověka bohatého zejména svou šikovností, zkušenostmi a srdcem -viz moje další inzeráty. Děkuji a těším se že to už konečně někdo správně pochopí ;-)

Dobrý den, hledám možnost bydlení nejlépe v RD v Praze a okolí do 80 km za výpomoc - samostatný pokoj se soc. zařízením a možností si uvařit. . Umím vařit, žehlit, uklidit dům, udržovat zahrádku, stromy, sekat trávu. Jsem čistotná, bez dluhů a exekucí, mám auto a řídím. Jsem ale sama a můj měsíční příjem mi neumožňuje platit vysoké nájmy v Praze a okolí.

Nemáš kde bydlet, jsi bez prostředků a na krku tlupu exekutorů? Možná je řešení jak z této šlamastiky ven. Chce to chuť tvořit a začít znovu. Mám volný byteček s vlastním vchodem a zcela zdarma pokud nejsi alkoholik nebo narkoman. Není to hotel ale vybavený je se vším všudy co člověk potřebuje k životu. Jsem po nehodě a mám omezený pohyb. Pokud mi pomůžeš kolem domu a znovu rozjed podnikání pomohu i já tobě. Stačí se jen ozvat. Přeji všem krásný den.Bydlím sám a je mi smutno. Ve vší počestnosti mohu ubytovat dvě ženy v registrovaném partnerství s dítkem ve společné péči. Podíl na nákladech spojených s bydlením pouze finančně. P4 u metra.