Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vzkazy : Dopisování a přáteléHlavní město Praha

MužVzkazy 28 let Praha

TOP  28.5.2020

Hoj všem, jakpak to vedete?? :D

MužVzkazy 51 let Praha

TOP  16.5.2020

Hledám Miloslavu, která dříve měla mailovou adresu milapav na atlasu.Bohužel jsem na Tebe ztratil spojení a už se mi jej nepodařilo najít. Jestli jsi někde tady, prosím ozvi se mi. Budu čekat. Žádná jiná není jako jsi byla Ty.

Dnes (pátek 8.5) jsi jela vlakem z Čerčan v 18:00 s kolem (stříbrné trekové kolo?) a vystoupila jsi v Praze na hlavním nádraží. Seděla jsi v posledním vagónu, na sobě černé legíny (cyklisťáky) a krásné tmavé oči. Já tam byl s kamarády a teď lituji, že jsem Tě neoslovil. Šance malá, ale pokud čteš tyto řádky, ozvi se prosím. Jinak přeji pěkný den všem.

MužVzkazy 45 let Praha

TOP  2.5.2020

Co s navátým večerem...

MužVzkazy 46 let Praha

TOP  30.4.2020

Ahoj vsem slecnam, zenam, hledame nekoho na dopisovani si, ovsem musim rict ze momentalne jsem ve vezeni, mam i tak nekdo zajem?dekujiMužVzkazy 44 let Praha

TOP  9.4.2020

Hledá se kapitánka lodi :) Potkali jsme se na státní plavební správě, Ty (krásná a štíhlá blondýnka) jsi vyřizovala čerstvý průkaz VMP, a já řešil technické věci pro svou loď. Chvíli jsme se bavili na chodbě, ale spěchala jsi za malou dcerou, kterou Ti hlídala kamarádka. Rád bych Tě našel alespoň touto cestou a pozval na projížďku na lodi :):)

MužVzkazy 19 let Praha

TOP  8.4.2020

Studuju češtinu, hledám kamaráda/kamarádku abychom prostě mluvili česky.Když se učite ruštinu či ukrajinštinu můžu vám s tím pomoct.Líbí se mi lyžovaní, vylety na přirodu , hudba.Líbí se mi taky počitačové hry.Sportuju.Rád budu mluvit prakticky o všem.

MužVzkazy 30 let

TOP  10.3.2020

Charakrer cloveka - je odpověď na vsechny otazky v tvym zivote, bolest a chyby životních skutečností! Proto dávám přednost tomu aby měl člověk srdce na správným místě a nebyl falešný!!