Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaLiberec

Vyhovovalo by Ti diskrétní, nezávazné přátelství za účelem změny stereotypu? Hledám zadanou, odvážnou, štíhlou, aktivní ženu, ideálně sportovně založenou (není podmínkou). Můžeme popovídat u kávy, zajít do kina, v létě na pláž, nebo podnikat cokoliv jiného, na čem se dohodneme. Určitě i Intimní aktivity ve dvou. Máš-li zájem, můžeme si něco napsat, já preferuji nezávazné setkání na ověření sympatií. Liberec a okolí do 100 km.

žena 50+ na wellnes osobni dohoda kdy , a kam .

Už je tu zase ta STŘEDA, kdy je ho tam TŘEBA. Pokud ho chceš v sobě cítit nejen tento den, jsi-li normální, obyčejná, nenamyšlená mladší dívka z Liberce a nevadí ti v posteli starší a ženatý muž, tak jen do toho! Na svém dosavadním 25letém manželství nechci nic měnit, nechci zasahovat někomu do soukromí a narušovat dosavadní vztahy, hledám zkrátka nějakou změnu, oživení. Máš-li nějaké to kilo navíc, budu jen a jen rád. Pro ty, co váhají s odpovědí: zatím se žádná nenašla :-( Krásnou STŘEDU :-)

Hledám "kamarádku" na vše pěkné.

nějaká slečna, žena na trošku rozmazlování by tu nebyla..? :)

Dobrý den, obracím se na tyto stránky, abych zde našel diskrétní přítelkyni se kterou bych mohl občas prožít vášnivé i něžné intimní chvíle. Raději bych je prožíval se svou paní se kterou máme krásný vztah, ale ta bohužel v posledních letech má o tyto záležitosti čím dál menší zájem. Hledám dlouhodobý diskrétní vztah na úrovni, vzájemná náklonnost, sympatie. 51/175 /85, Frýdlant. Více si napíšeme.

Rád bych potkal ženu z Českeho ráje na toulky prirodou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 54 let
Brno
Muž | 23 let
Praha

Najdu ženu na společné chvíle, hlavně na sex vše diskrétně, prostory mám, rád ti udělám vše hezké hezký co si budeš přát, jsem všestranný a nebojím se zkoušet nové věci. Tak jesli někde jsi napiš. PS: Může to být pěkná polizanice.???? Piš třeba na watsapp

Hledám přítelkyni na dopolední schůzky. Občasné relaxační a sportovní víkendy.

Hledám mladou štíhlou holku co se ráda kouká ke hvězdám, co miluje hudbu a umí naslouchat se zdravou empatií. Mé záliby - vše tajemné, výlety, focení, hudba, večerní rozjímání u ohýnku, třeba s pivkem. Více osobně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 23 let
Opava
Muž | 53 let
Žatec
Muž | 56 let
Praha
Muž | 55 let
Kladno