Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledám jen pro setkání v reálném prostředí pohodovou, aktivní, sexuálně založenou ženu. Ovšem to je zde asi scifi dle mých zkušeností. Pohodový Čertík

MužNezávazně 55 let Praha

TOP  19.2.2020

Chci se stát pozorným přítelem dámě, která se ráda nechává něžně orálně milovat. I jinak společně trávený čas by byl moc prima.

MužNezávazně 52 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledám pro pravidelné schůzky ženu, kterou láká představa být v submisivní roli. Vše ale samozřejmě pouze v rámci předem dohodnutých pravidel. Nehledám jednorázové setkání, ale diskrétní vztah založený na vzájemné důvěře.

Chybí Ti vlídné slovo i něha? Hledám dlouhodobý diskrétní kamarádsko-milenecký vztah, avšak nezávislý s respektováním soukromí. Vztah postavený na upřímnosti a důvěře. Jsem klidný vyrovnaný pohodář s rozhledem i nadhledem. Rád poznávám nová místa, zajímám se o kulturu, historii a dění ve společnosti. Nesportuji. Tvůj věk a stav není rozhodující, potěší však SŠ/VŠ vzdělání, štíhlá postava a jistá dávka odvahy. Zn: Mít se na koho těšit.

Hledám bisexuála štíhlé postavy, někoho stálého, pro občasné schůzky. Jsem štíhlý, 53/180, společenský, pohodář. Na přirození jsem vyholený, na tělě nikoliv. Za nutnost považuji nejprve osobní nezávaznou schůzku. Budu rád, když si budeme mít co řict i o něčem jiném, než sexu. Odmítám násilné praktiky, mám raději mazlení. Tvá nezkušenost není překážkou. Nevadilo by mi ani, kdybys chtěl použít např. dámské prádlo. Prostory mám v širším centru Prahy.

MužNezávazně 52 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledam vdanou, citove zalozenou a inteligentni kamaradku se smyslem pro humor.

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledám starší baculinku pro lásku, milování bez zábran, z Prahy a z okolí, vlastní prostory prioritou, jsem nekuřák, romantik, 57/186/76.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Žatec
Muž | 56 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 56 let
Praha

MužNezávazně 53 let Praha

TOP  19.2.2020

Nenašla by se zde submisivně založená žena, která by přivítala mou pozornost?

Hledám ženu pro společné hrátky.Přivítám více submisivní povahu, ale není to podmínka, mám své prostory.Dlouhodobé schůzky.Jsem z Prahy

MužNezávazně 56 let Praha

TOP  19.2.2020

Rád bych poznal dlouhodobou pohodovou kontaktní kámošku, nar. 195x-196x.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Kladno
Muž | 54 let
Brno
Muž | 55 let
Kladno
Muž | 57 let
Hranice