Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaBrno

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Z důvodu nemožnosti potkat tu někoho normálního, hledám už jen SEX. Měl jsem větší ambice ale hledat na seznamce lásku po zkušenostech co mám je ztráta času. Takže jestli to máš ráda, jsi nezadaná tak jako já a máš to ráda často a pravidelně, tak napiš a přilož foto celé postavy. Píšu jak to je, bohužel mám špatnou zkušenost. Nejsem na boubelky, dlouhá bidla a zoufalky :-).

Úspěšný 45/190 hledá ženu na úrovni.

Rád se seznámím s ženou, v jejíchž erotických představách hraje důležitou roli i trocha násilí. Pokud ti není cizí představa, v níž tě muž nahou sváže a hraje si s tvým bezbranným tělem, použije přiměřené násilí, aby si vzal co chce, nebo tě "potrestá" za neposlušnost" , pak jsi TA . . kterou hledám. Miluju neposlušnou holku, které můžu naplácat na holou, nebo jí svázat tak, že se nemůže ani pohnout . .

Líbí se mi když si můžu hrát se ženským tělem. Hladit ho, dráždit a přivádět jeho majitelku k šílenství . . hledám proto ženu, která by byla ochotná mi svoje tělo občas půjčit, abych se v těchto dovednostech mohl zdokonalovat :-)

Nehledám žádnou "pekelnici" , ale ani žádného "andílka". Prostě ženu, která má svůj život, ale chtěla by přidat občasnou schůzku, výlet, popovídat si s někým, nebo si vychutnat vzájemné doteky, či olejovou masáž. Pokud by jí nevadilo, že ani já nejsem rozený anděl, ať se tedy ozve.

Zpříjemním život štíhlé nebo štíhlejší ženě či dívce, nejen takové, kterou třeba zasáhla tato těžká doba. Potěším a pomohu snad ve všem, . A opačně, doufám také. Je potřeba FO?. Vše na domluvě. Jaké máš představy, či požadavky? Rád je splním, pokud to bude možné. Chci, aby nám bylo spolu krásně a abychom se zase znovu potkali. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Ideálně dlouhodobě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
České Budějovice
Muž | 44 let
Brno
Muž | 43 let
Praha
Muž | 49 let
Šumperk

Sympaticky Pan hleda oddanou subinku, ktera touzi po necem vic nez delat doma hodnou manzelku.Na vzhledu nezalezi, na stavu taky ne.Jen vazne

Najdu dominantnější ženu na nezávazné psaní o všem?

...nechtěla by některá z Brna něco podniknout , , , třeba jen tak zlehka zapařit )) nechce se mi pít samotnýmu , , , vše zajistím )) já 45 , , , místo mám , , , , jsem slušnej chlap )

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 49 let
Praha
Muž | 45 let
Praha