Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 29 let Praha

TOP  27.2.2020

Štíhlý a zkušený hledá štíhlou (zkušenou či nezkušenou), které chybí sex a nebude mě hned tlačit do vztahu. Jsem po rozchodu a vím, že vztah teď nechci. Rád vyměním fotky i představy, není ale nad osobní setkání někde v centru u kafe.

Hledám mladší slečnu na fajn večery. Pokud vše bude na místě, tak nejlépe pravidelné. Klidně napiš a povíme si detaily :) Praha a střední čechy.

MužNezávazně 28 let Brno

TOP  27.2.2020

Sympatická slečna nebo žena co je taky sama? Třeba už teď o víkendu? Můžeme ke mě na chatu, něco popit a dál se uvidí. Já mladý muž. I když tomu nevěřím, zkusím to... Najdeš se? Na věku nesejde.

MužNezávazně 28 let Brno

TOP  26.2.2020

Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který je připraven aktivně plnit touhy a přání, velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit obsluhovat svou paní, tresty. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Jen reálný vztah, online úkoly ani nic takového neplním.

Nejsem na holky, mám přítele, ale ráda bych poznala něco nového. Chtěla bych se seznámit s dívkou/ženou, která také preferuje klasický partnerský vztah, ale zároveň by jí nebylo proti mysli se čas od času vidět a prožít něco krásného.

MužNezávazně 30 let Praha

TOP  27.2.2020

Žhavá slečna na vzrušující dobrodružství?

Hledám dívku nebo ženu, která ví co chce. Jsem 29 letý zajišténý sympaťák s vlastním zazemím. Rád bych dlouhodobý diskrétní kamarádsko-milenecký vztah bez narušení sukromí. Pokud ti doma chybí trocha vzrušení a vášně tak jako mě, zkus napsat. Kdo ví, třeba si padneme do oka. Nehledám dlouhé dopisovaní, ale reálnou schůzku a pak se uvidí. Nejlépe okres ústí nad orlicí, ale není problém i větší vzdálenost. Přeji hezký den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Hradec Králové
Muž | 27 let
Znojmo
Muž | 27 let
Šumperk
Muž | 28 let
Brno

Přitažlivá mamina hledá muže na erotické psaní. Potřebuji občas naplácat. Budeme si psát a dál se uvidí. Jsem hodně náruživá.

Kluk hledá pohledno slečnu do 30 let na závazně či nezavazně - schůzky, sex, cokoliv po domluvě :) budu se těšit.

Ahoj, jsem mladý muž, který si chce pořádně užívat života. Jsem vysoký a s celkem slušným M a i slušnou výdrží.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Hradec Králové
Muž | 27 let
Znojmo
Muž | 27 let
Šumperk
Muž | 28 let
Brno